Skambučio kaina į pervestą Omnio numerį

Skambučio kaina į pervestą Omnio numerį

Jei kam įdomu: Skambindami iš omnio į omnį, nebūkite tikri kad mokate kaip savame tinkle. Jeigu numeris pervestas, sumokėsite kaip į kitą tinklą. Saskaita už pokalbius turėtu labai nustebinti. (Patikrinta praktiškai) Šypsena

Pasakyk ačiū tiems, kurie sugalvojo numerio perkėlimo paslaugą. Čia ne Omnio problema.

nebutu cia problema, jeigu operatoriai kokiunors pypsiuku pranestu, jog skambutis i kita tinkla. o i tele2 su kitu operatoriu numeriais tai ivis negalima ileist, nes dabar bent is numerio galima spresti, ar skelbimas rimtas ar nelabai... bet jau neilgam.

atminkit kat paslauga dar neisbaykta gal rrt yr numacius tokius dalykos o jey ne tay prijims kokia pataysa kay pasipiktinimas isauks

Blmb pvz as i omni skambino, o jis peradresaves i bite. As moku kaip i omni, o tas kuris peradresavo kaip i bite. iseina taip kad jis sumoka uz savo peradresavima Šypsena) jau gi senai zinoma...

lygiai ta pati daro ir bitinikai ar omnitelininkai... maliafoms gi didelis onoras kai jiems kas nors skambina... net gi svarbiau kai tie 10cnt... tuo labiau kad ir tuos centus dabar gi uz pilna minute skaiciuoja, taip kad gerokai sumazejo biznis vaikams... o be to jei rimtai perki tai nekreipi demesio koks numeris, kiek kartu pavyko nupirkt gerokai pigiau nors ten buvo T2 numeris, ir isvis negi tau gaila tu keliu centu del pabandymo, o gal is rimto zmogui reikia greit parduot... aisku jei palei skelbimus saulegrazas perki uz 15 centu tai ir tie apsisaukeliai baisiaus kisenes drasko, taip ir nubiednet galima pora centu praradus... oho kokie pinigai.... tai geriau neskambinsiu jau i tele2 bo dar kokiam durniui papildysiu ir pats nubiednesiu... uij tie suvalkai

dar pasakyk, kad ne karto neteko uzsirauti ant tokiu centu medziotoju? ir ne visada gali atskirti durnas ten atvejis ar ne. o kai paklausau draugu pasakojimu, kad zmogus i kita miesta vaziavo neegzistuojanciu adresu ir vis skambindamasis tikslinosi kur vaziuoti, nes adreso negalejo rst, tai... nors aisku jeigu nesi suvalkas tai gali ir pasivazinet po Lietuvele. vis pramoga

aisku esu, ir ne karta, nu ir kas nu kainavo darkima 10 kartu, nu tai 2lt, sakes, dabar verkiu, vat viena teleloto bilieta isleidau, dabar aukso puodo nelaimesiu... tai tas tavo draugas arba labai durnas arba megsta knygutes ir fantastikos skyrelio pasakot. kai kapeikas kalineja iskart matosi... visai kitaip kalba.. po 10 sekundziu jau galima suprast, o del vaziavimu, nezinai adreso dusmanu paklausk, o ne jieskok zibuciu ziema...

nieko, uzkliusi ir tu kada ant tokio, kuris kalbes lyg tikrai noretu kazka parduoti. o kad visada galima atskirti uzkalineja centukus ar ne - tai ir pats gi netiki. tai kam rasai? Šypsenanu jei as taip uzkalineciau tai tikrai niekas neatpazintu.

Nu gal ir Tavo tiesa.. as kai gyvenu panevezy, tai man kaip sakant dalampacki, peskom per visa miesta per valanda gali pereit... tai kad ir pataikyciau ant tokio, nera taip ir baisu, na bet kokiam vilniui, jei dar piko metu per visa miesta trenktis gal ir taip... bet tai pora kartu buvo kai pats pardavinejau... susiskambinom, susitarem prie VB susitikt tam tikra valanda... nu gerai ateinu, nera jo, vel jis man skambina, kur esi? sakau prie VB... ir taip dar kelis kartus, veliau dar is kito numerio pasuko... o galiausiai pasirodo, kad jis Siauliuose mane iesko Šypsena))))))) nu ir negi cia verksi kad sugaisau valanda, va prie alaus bokalo yra ka pasiapasakot, pazvengt, nu tavo atveju pacukus keikt... kaip sakant nera to blogo kas iseitu i gera, bet visvien man jie absoliuciai neuzkliuna... jei busi neatidus bile kur apgaus tik jau ne centais o gali ir gerokai daugiau... Tegul tik jie kala tuos centus o ne posukiu zibintus ar kokius kalpokus nuo masinu lupineja...

As esu perejes is omnio i t2 su tuo paciu nr tai jei skambini is pildyko ir saskaitoj maziau nei 49ct tai neprisiskambinsi o juk skaitosi kad i t2 tinkla skambini,tai gal sistema neatpazysta kad buwes omnio nr yra t2 nr.

nezinojau..idomiai padaryta Nustebęs