Skambučiai-vaiduokliai

Skambučiai-vaiduokliai

Ar jums būna taip, kad į mobilų skambina visokie nežinomi numeriai vidury nakties? Na, nebūtinai naktį, bet kada šiaip. Nesuprantu, kaip čia yra, bet tokių skambučių vis pasitaiko ir man, ir seseriai, nors esame su skirtingais ryšiais ir savo numerių niekur paviešinusios nesame. Skambučiai iš Lietuvos, tik, kas įdomiausia, kad numeris būna vienu dviem skaitmenim ilgesnis, nei paprastai. Tai vat, arba “pamajakina” kelis kartus, arba jei spėji pagauti, vistiek jokio atsako. Gal kas paaiškins, kas čia yra? Automatiškai kažkokios sistemos suveikia? Sorry, jei kalbėta apie tai, neradau Laimingas

Tu gal per daug wajduokliuko casparo prisiziurejaj?!

Internetine telefonija… Visokiu gi durneliu yra, nera ka weikti Šypsena

Juokiasi Juokiasi

Cia net buvo atrodo tema, kad galima per interneta padaryti belenkoki numeri ir skambinti, kaip ir su sms zinutemis! O del numeriu dalinimo, tai buna kad per daug uzdalyvauji, a po to neatsimeni kam numeri dalinai, vat…! Juokiasi

Dalinčiau - nesiskųsčiau Mirkt Nesakau, kad mane tai labai nervina - nėra jau tas reiškinys toks dažnas, bet šiaip įdomu, kas čia darosi, įtarimai visokie kyla Cha cha

Mazvaikiu zaidimai Šypsena

O man neseniai kazkar paskambino is wokietijos,bet niekas nekalbejo o girdejau triuksma. Nors pazystamu wokietijoj neturiu. Matyt netycia kazkas surinko nr arba zaidzia waikai

Žaidimai Liežuvis

Šypsena

X failai Girtas

nesijaudink, visiems taip buna.man vienakart net mano nr man kazkaip pamajakino, neimk i galva.pazais ir praeis Mirkt

Turi ežį ir visks normaliai Gerai