siurprizas,,,,

siurprizas,

masina pradejo silpnai traukti, rytais pasijausdavo ismetamu dumu kvapelis… siandien nutariau ispjaut katalizatoriu… ir va ka ten radau…

beje, spekit kas per masina… Cha chaDD

audi Gerai

nu nx Valio

draugelis dirba ant traluko,tai pasienyje juos jau stabdo mobilus svarscikai ir uz 7-8masinu leidima kastruoti vairuotojui siulo iki 1klt,padaro viska greitai ir graziom siulem. Piktas

opel astra 99m 1.4 16v Šypsenasu tokiu katalizu jau lygiai metus vazineju ir prisukau ~33k km is ju beveik visi mieste… Liūdnastikriausiai supratau, kodel man benzo sanaudos kiekviena men vis kylo… per metus beveik 2l/100km… tik jus man paaiskinkit, kaip ten visas vertingasis turtas iskrapstytas per tokia skyle? nes labai profesionaliai ispjauta ir isvirinta tik is galu, o pats bakelis skersai nepjautas…

nupjauna bakeli,su stanga ismusa vidurius,prikujarina drozliu ir atgal ivirina

geras katalyzas Baisus

pagavai bl ir pačius iskastravai nx Kanda

pats maciau kaip ateities plento padangu montavime vietoj katalyzu toki mesla kisa Piktaspaziurejau ir mano tdi bakelis pjautas kazi ka daryt? ar px?

navaryk su xebra ir ****y dok Kanda

jei neturi jokiu nepaaiskinamu bedu, tai gal ir nesinervink… bet siaip, jei jau pjautas, tai arba katalizo jau nebus ten ir tik tustuma palikta, arba bus panasu kaip pas mane

geras biznis seniau buvo su tais katukais, dabar tai… Piktas

Katalyzai gerai. islupi viena ir uz kila gaudavai 210lt kokius Cha cha, galima jau ir pagert Cha cha. kai vezdavom lupt tai dedavo tinkleli i vidu ir dar kazka. Nesicackindavo, uzvaziuoji ant estakadoskvadrata ispjauna viska ispurto ir atgal ivirina. bet kad kuro suvartojimas pasikeistu nuo katoliko ispjovimo pirma kart girdziu…