Siūlykite gerą žaidimą!!!

Kas nori pirkti is manes MEDAL OR HONOR: Alied Assault. Pirkit tikrai nepasigailesit geras zadimas!!!

Pritariu 100% Cha cha As turiu demo tai ir gi geras (siaip as jo visas dalis perejas su playstation) Cha cha Ir vienu zodziu sakau pirkit Šypsena

Be to neskubek rasydamas zaidimo pavadinima Cha cha nes matau 2 klaidas jame Šypsena xi xi gali koks naujokas toki ir nusirasyti zaidimo pavadinima Cha cha

Blin tikrai blogai uzrasiau. Nu vienu zodziu pirkit is manes ta MEDAL OF HONOR: Allied Assault 2CD kaina 30ltKietas

Siaip pigiai uzsiprasiai Šypsena As tai pirkciau, bet va su pinigais beda Cha cha Kol pinigu nera gerai ir demo Cha cha

Pigiai usiprasiau nes turiu 2CD po 2CD ir abu MEDAL OF HONOR:Allied Assault tai va viena reikia dastumti.

Zmogui lenktyniu reikia o ne kazkokiu mohaa ar kazko panasausBaisu

brig tu nors zaides ta mofaa ? O lenktynes turbut atsibode visiems gal ? … Cha cha

Aisku tai tu nunesk i turgu tipo ir jeigu kompaktai nesubraizyti Cha cha Virselis geras tai prastumk pigiai ir nupirks Cha cha Siaip as taip darau Cha cha

berods fooxaz rase kad gali ma atsisiusti is ftp.android.skynet.lt as bandziau ten ieit bet prase paswordo ir name’o

Jo ir man Cha cha

Anksciau buvo galima prisilogint anonimu… Aš nekaltas

[LP]

Ulialia Niam niam

bl kad greiciau isieitu tik

to AirWalk gal to geimo nesi zaides tai ir sakai kad senas hrenas.

oi kaip laukiu…

man tas medal of honor senas hrenas ir nieko ten naujo ir idomaus …

O as tik vakar BREAKTROUTH gavau

jo as irgi laukiu nesulaukiu

kažin ar bus pc žaidimas…tik žada žada Žliumbia