Siūlykite gerą žaidimą!!!

Siūlykite gerą žaidimą!!!

Šiaip nesu užkietėjęs PC žaidimų maniakas, bet galvoju reikia nusipirkti porą gerų žaidimų. Prašau pasiūlykite!!!
Labiausiai patinka tokie kaip Collin McRae ar kažkas panašaus.
Labai ačiū už argumentuotus pasiūlymus…

Audrius.

Na, lenktyniu kolkas nelabai geru yra. Turetu iseit neuzilgo Pro Race Driver, tipo Gran Turismo stiliaus ar kazkas pan. O jei siaip pavazinet nori ir pasisaudyt, tai pirk MAFIA. Nepasigailesi Gerai.

Jeigu tu interneta turi tai tu gali ir parsiusti.Parashyk man ir ir pasakysiu kur galima gauti

nieko neprik jei turi normalu ineta, kadangi viska rasi inete, pvz. eik i ftp://android.skynet.lt ten rasi ir mafia ir hard truck’a ir gta3 Šypsena

kokio tipo patinka?
geras yr cs
thesimsŠypsena

Sakiau- labiausiai patinka auto zaidimai, keleta dabar siunciuos…
Kas dar ka pasiulis…?

Nusipirk counter-strike 1.5 cia tai geimas Cha cha xi xi Šypsena

GTA3 Gerai

Galima butu pasigincyti nes as buvau ka tik nusipirkes kompa gera Cha cha Ir negalejau apsispresti ar medalis uz narsa ar gta3 Šypsena Vis delto pasirinkau gta3. Is pradziu jis patiko o veliau atsibodo todel geriau butu counter-strike 1.5 arba mofaa Cha cha

NFS PorcheGerai, Toca RAce Driver demo bandziau, valdosi neblogaiTaip ieskosiu.

Zmogau pirk arba parsipusk is ineto Counter-Strike 1,5 tikrai nepasigailesi!!!

Del parsisiuntimo abejoju nes as ieskojau bet neradau tai neapsikentes nuejau nepagailejau 10lt ir nusipirkau visa zaida su modais, botais, mapais ir t.t. Cha cha

Medal of Honour:Allied Assault…

Sitas tikrai geras nes zaidziau ant playstation tai pirma dali perejau. Antros dalies tik puse, o sita dali turiu tik demo (dabar siunciuosi pilna) Cha cha UZTIKRINU MEDALIS UZ NARSA tikrai geras zaidimas Cha cha

Pabandysiu parsisiusti: Medal of Honour:Allied Assault
Apie ji nieko negirdejau, taigi isbandysiu…

Oj nepatariu siustis oj nepatariu Cha cha Nes kaip as ir siunciausi tai atsisiunte red alert 2 nes nepazejau i filename (siaip ir tas nieko nereiskia), bet dauguma buna geri Šypsenatiksliau tie zaidimai kuriuos siuntiesi va taip Cha cha

Siulyciau Batle field 1942(nezinau ar geraj parasiau zaiimo pavadinima)
Siap visai fainas geimas man patiko liabaj Taip Cha cha

Jau ir sitas loadinasi…

Gincinuosi Cha cha GTA3 VS. MAFIA