Siulo keist

Siulo keist

Ka manot dalywiai… ar verta keist i merseresa Šypsena

su tavo priemoka - taip Cha cha

kiek primoket turi? …siaip tokia lengviau parsiduotu Nekaltas

manau, netgi labai verta Šypsena labai neleng va klientą ml’ui rast, o čia ir pats atsirado Cha cha

tai jau tikrai kad verta Cha cha

pilsi po 12 saliarkos ir gazosi

mrC istos i garbingas audi useriu gretas Gerai Cha cha

apie priemokas nesnekjom… bet tikrai nieko nedamokinesiu… beda viena… is Silutes… tipo susitinksim pusiaukelej… Šypsenabutu vilno nasha tai net nesukciau galvos… pavazineciau keleta menesiu ir su audela… Šypsenamanau lengviau parsiduotu… Šypsena

be priemokos niekas su tavim nekeis Cha cha

mrC- kaip tik 6dieni ruosiuos i Silute Liežuvis

Visiskai skirtingos auto, neina palyginti… Dalyvis klausia ar apsimoka, jeigu tikslas yra parduoti tada apsimoka… nes tikrai einamesnė auto nei ML.

Raimukas > ne as siulau… man siulo keistis… keitimo kaina ir as vertinu daugiau… viskas… priedo sutvarkytas bamperis bus… pakaba dar tvarkiau ir tepalus supyliau naujus praita savaite… o kadangi jau kaip ir susitaikes esu su mintim, kad dar metukus vazinesiu tai man kaip ir px visai Šypsenapardavejas desto, kad jam kompas rodo 7.8 litro Cha cha Juokiasi

nu tai rodo, šilutėj Juokiasi

su sita aude jau su RM galetum stoti ant drago Cha cha

Paklausk o kiek mieste rytu kuro? Juokiasi Juokiasi

pas RM 3.0TDI, bb čia ką su juo padraguosi. Vien dėl pardavimo keistis verta Gerai

itartinai maza kaina Nekaltas

tai pusiaukele silutes… kaune susitik Šypsena as tai tikrai keistau… jei nereiktu damoket

Robi - koks ble 3.0? nebent jau kita turi. juk tas univermagas a6 su 2.5tedey 132kw…