Situacija issisprende


Situacija issisprende

Robi, pirmiausia kaip tau klojasi? praejo svarstymas? As nesenai grizau. Senis pripazintas kaltu, gavo bauda ir dar veidrodeli remontuojasi is savu. Pats rovėsi, pats papuole. Siuliau taikiai iskart po ivykio. Nenorejo. Kiausai ir principai man uzvire nusodint ji. Zo as ramus buvau svarstyme o tas vel cirkus krete kaip ir ivykio metu tai taip ir siandien. Pirmas sakinys atsisedus pries tyreja buvo to senio klausimas man garsiai, kad visi girdetu - kiek stazo turiu? Sakau pakankamai ir tai visai neturi reiksmes sakau, nes as net nevairavau kaip zinia. Nusodinau. Uzsiciaupe. Apsikirpes beje, pasipuoses, dosje apie save atsinese su foto tekste ikopijuotu. Biografija ala Maironio. Kiso paskaityt, sako negalvokit kad su sodininku turit reikalu, sakau aciu ne Cha cha kad uzraudonavo burokas, beje du vardus turintis ir tyrejo prases kreiptis jais. Vel jis ten apie duris atsidarancias pries nosi motyvavo. Nesiklojo jam istorija nes durys ne is nieko prasidare o as stovejau salia masinos. O dar ir pravirom durim. Blaskesi tai mate, tai nemate mane vaziuodamas, ka ten jis is to puikumo bematys, smakra pakeles i dangu is pasididziavimo. Tenisa groja. A nebus kad apie kazkieno tevuka sneku? Cha chaO reziume trumpai jis vadeliojo padidintos rizikos priemone ir turi ivertint kliuti ir jos vengti. Isvengti pilnai butu pakake nes buvo daugiau nei 3.5m jam vietos.

Kieno tevukas tenisa žaidžia?

Gerai

tas padidintas pavojingumas afigienai sužaidžia, pvz koks pėstysis ar dviratininkas kominis po ratais nukrenta ir tu kaltas ,kad neišvengei, nes vairavai padidinto pavojingumo transporto priemonę ir privalėjai numatyti ir išvengti , atspėti ir įtarti, ir sustabdyti ir apvažiuoti ir bla bla bla

Kartais ne Stanislovas Tomas? Šypsena

is aprasymo panasu, kad Gaius Julijus Cezaris Juokiasi

Qwasai - nekaltas, bet prisiimi civiline atsakomybe, t y gydymo laidojimo islaidas jei pageidauja nukentejusi puse; atrodo taip pamenu is teises pagrindu

man pirmadienį laukia

Aukštai kilęs žemai krisi.

wori, teip

manda, o jei pust nebutu, nebent su salyga kad per tokia pjentrauke- rukytai?instagram.com/p/BxPwDN2ADRc/?igshid=1dxc3yzdmkh9w Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Šaunu, kad nepapuolei. Cha cha Mano tėvukas paprastas žmogus, teniso nežaidžia tikrai. Cha cha

tenisą žaidžia tik nepaprasti Gerai Cha cha

Labai prisifist norisi, Rapliau? Cha cha

koks visas išdažytas vaivorykštės spalvom Tūsas

apie Aurio (teniso ambasadariaus) tevuka kaip tik ir pagalvojau kai mums aiskino su tyreju kiek erekcijos pastangu reik idet norint atmust kamuoliuka, o cia bac tokis aksidentas tupas su masina JuokiasiAi del vardo. Vienas is vardų - Vytautas, bet ar 1 ar 2 nznau. Kitas gal Didysis, o gal Povilas nepamenu.

Paneigta. Duok pavardę, gal žinosiu iš bendro rato. Cha cha Tokie suskiai dar ir teniso reputaciją gadina. Piktas Cha cha

Bidla Taip o ką? Paplepėkim

Penisas yra ne sportas…ten reikalai tvarkomi…kam reikia pralosiama su kuo reikia susipazystama…zuenaliugos ar operai uzpuls - korto partneris…pora kartu zaidem Juokiasi