SiS chipset'ai - ar verta prasidėti?

keisti jus zmones, juk visa info yra intel.com 875 turi tiek double-chanel memmory, tiek acceleration navarotus 865 neturi acceleration 848 neturi double channel 845 neturi serial ata kiti siu lustu variantai (ne)turi VGA, (ne)palaiko HT, (ne)palaiko Prescott ir t.t.

aciu, as irgi kaip tik is ten Mirkt

Jau beveik 3 metus naudoju SiS 735 su Atlonu, vargo bau nematau. Gal mano poreikia per kuklūs? Šypsena

Gal tau pasiseke… O gal todel, kad su Athlonu…

Man taip pat toks pats cipas viekia normaliai. Naudoju AthlonXP 2000+ tai problemu tikrai nebuvo. Nebent del to kad Athlonas. ŠypsenaSiaip kazkas minejo kad VIA cipai blogi. Kas del Athlonu, tai niekada nedrysciau pasakyti kad VIA su athlonais blogai veikia. Siaip kazkada turejau net Celeron’a 500mhz, tai irgi buvo su VIA chipu, ir ciki veike. MirktO ir isvis kiek gyvenu, tai tik VIA’os cipais naudojausi. Tik paskutiniu metu islindo galimybe pereiti ant SiS nes ten DDR ramai buvo. Cha chaZinoma viskas priklauso nuo modelio. Tad geriausia pries imant bet ka, paziureti infa internete (ir geriau ne viena straipsneli) apie butent to modelio motinine. Tikrai nepakenks.

Nuo gamintojo zhinoma sparta priklauso ir priklauso netaip mazhai tachiau ish kokio KT400 nepadarysi nf2 ultra 400 lygio chipseto. Na manau supratai minti Mirkt

as akyse SIS nebenoriu matyti, ypac vaizdo ploksciu. problemos su draiveriais. kazko driveriai is gamyklines svetaines netinka nors tu ka… ne su visom plokstem, bet jau atsiciupinejau jau ju normaliai…

Gal cia mano sena mokykla prabyla, bet as visada sakiau “jei esi pakankamai kvailas pirkti Intel procesoriu, buk pakankamai protingas pirkti Intel motina”. Cia ne visiems zinoma tinka, kartais zmonems reikia Intel, bet tie zmones paprastai perka viska Intel Šypsena be to su HP ar panasia marke ŠypsenaJei per brangu pasiimti gera motina tai geriau pasiimk AMD ŠypsenaDabar pat as ir papriestarausiu sau Šypsena Asus, Abit, Gigabyte firmos paskutiniu metu pradejo gaminti puikias mamas, tik reikia paziureti ar jos tenkina tavo poreikius ir paskaityti keleta review apie ju kokybe.

trumpai ir drutai: pentiumas - inteline mama su inteliniu chipu AMD - imk pagal kishene gereusia mama su SIS chipu

amd manau geriausiai nforcai.bent jau ant xp Šypsena.ant a64 zesim kaip su 4 bus =]

ant a64 vienodai geri VIA bei nVidia produktai (tiesa tik nf3 250…) Mirkt

Informacija: AMD man galite nesiulyti, nes as ieskau motinos savo P4 1.6A procui, kuri ruosiuosi turbinti, ko siuo metu naudojama Intel mama neleidzia daryti. Kazkada pirkau Intel mama, nes reikejo stabilumo, dabar reikia greicio ir stabilumo (jei pasiseks).

atlonui tik ne VIA tik nforce2