Sis bei tas

Sokoladiniai saldainiai tarkim na voveraite Laimingas Labai skanus su riesutais Taip Zinai labai neblogai kai salia vaikino nera Taip

kam depiliacija, o kam skutimasis rupi… Liežuvis

teko ir depiliotiz karta— vashku karshtu… adrenalinas gaunamas tokiu kankinimu metu Cha cha

Na zinai ziurint kokia vieta be galvos ir barzdos jis skutasi Taip Jei ta apie kuria as galvoju tai zinoma butu geriau atlikti depiliacija Taip Taip bent jau tikrai nieko nenusipjautu Taip Juokiasi

Zinai manau cia jau sadizmas Juokiasi

gal ir sadizmas… nors kiti gal pavadintu tai meiles kitam irodymu, noru buti grazhiu ir bla bla ir pan Šypsena nors pats asmenishkai visad maniau, kad meile— tai vienas ish sado-mazo zhaidimeliu Cha cha

Taip ta meile visus zmones ziauriai nukankina Šypsena Bet vistiek jos visi nori Taip Myliu

Na jau sadizmas man visiskai nesusijes su meiles reikalais.

mumi shiaip jau profesionaklas gan nemazhas… skutinejimo, karpinejimo srityje… ash rimtaij Šypsena ir ne tik labai specifinese vietose, bet ir publichnaij matomose-- t.y. galva +veidas Cha cha

tai jau taip… Taip matty visi kazhkiek mazoxistai esame Cha cha

man paskutinis egzas sia sesija buvo - kaip sulaukti pirmadienio(bus rezultatai)?

Tai jau matyt koks kirpejas busi? Taip O gal skutejes? Juokiasi

eeee… zhmogau-- tadais vioskas chiki piki: jei jau egzus parashei, ishlaikei, tadais nereik apsikrauti mintimis apie rezultatus— kokie jie bebutu, DABAR jau nieko nebepakeisi, tad geriau atsipalaiduok… shypsokiz Cha cha

Nusitasyk kaip kiaule iki zemes graibimo tai net nepajusi kaip pirmadienis ateis Juokiasi Tik va pirmadieni tikrai ilgai prisiminsi Taip Manau pachmielas neblogas turetu buti Laimingas

nea Ne kirpejas nesu ir neoriu buti… bent jau profesionalas… bet shiaip turiu patirties ir sugebejimu-- shukuosenu nesiimchiau daryt, ale Vyras neblogai apkirpt galechew Šypsena
va su Moteris kita kalba— jom tik paskutineti…
jei ka-- uzhsirashykit in eile Mirkt

Tau tik visokie paskutinejimai galvoje… Laimingas Ach tie vaikinai Taip

o tau tai jau ne!? Mirkt Cha cha o jei rimchiau, tai kodel gi nepaskutinejus-- tiems arba toms, kurie ish tiesu to nori… ash uzh saviraishkos laisve, jei del to kitiems neskauda…

Taip as irgi uz saviraiskos laisve Taip Bet buna tokiu kurie tarkim augina plaukus Juokiasi Ka manai apie kasas? Juokiasi

kasos yra geraij Taip tiesa, kaip ir viskas, jos turi buti prizhiuretos-- nesakau kad visi turi buti susilaizhe, "tvarkingi"… grazhu ir tvarkinga netvarka… bet ash jau tokis zhmogus, kad megstu kokybe… bent jau tokia, kuri man ish tiesu atrodo esanti kokybe… Nekaltas
ash ir pats auginu plaukus… ant viso kuno… tik karts nuo karto apsikarpau, apsiskutu… kad idomiau butu, gal kam ir grazhiau, maloniau… Šypsena
vaikystej i tavo klausima teigiamai buchiau atsakes vien todel, kad kasas galima tampyti… Cha cha dabar kai paaugau, tiesa labai nedaug, supratau/atradau, kad tampyti galima ir kt dalykus Cha cha Cha cha Cha cha
va , che jau kaip ir mano 900-oji zhinute… aisiu gert… arbatos…
:0
o tu kaijp matau neblogai tema ishpletojai-- nuo paprasto paplepejimo… Šypsena
geros dienos …
ciao Cha cha Labas

Geros dienos Šypsena Labas