Sirgalių elgesys per varžybas.Žalgiriui gali būti uždrausta žaisti halėj...35 žinutė

Sirgalių elgesys per varžybas.Žalgiriui gali būti uždrausta žaisti halėj…35 žinutė

Turbūt vakar vakaro varžybų paveiktas,kai sirgaliai mėtė alų į aikštelę,kuriu šitą temą. Nenoriu,kad pradėtų vėl peštis Kaunas ir Vilnius,tiesiog kalbam tarptautiniam lygmeny apie varžybas.Esu apimtas dvigubo jausmo.Kartu suprantu tuos sirgalius,nes nervai tikrai nelaikė,kartu suprantu,kad tai žvėriškas.Ką masto daugelis jūsų,sėdėdami per varžybas salėje.Nekilo noras?Jeigu kilo,tai kas sustabdo,tai,kad pamastote,kad komandos laukia baudos? NekaltasKaip sakė pažįstamas,geriau mesti pagavus teisėję į aikštelę,nes kraujas lengviau išsivalo,nei alus Cha chaKažkada labai žiauriai atrodydavo,kai sirgaliai apmėtydavo žaidėjus moentomis ir būdavo traumos,bet kolkas kiek pamenu,Lietuviai nėra taip pasielgę.Ar artėjam prie to,vakarykščiais veiksmais?

Man tai istrigo kitas momentas… NekaltasKas per maniera daryti “bangą” kai tavo komandos žaidėjas meta baudas…? BaisuNepamenu su kuo tada Žalgiris žaidė Halėje, taciau pacioje rungtyniu pabaigoje, esant labai “slidžiam” skirtumui ir itemtam momentui, Tanoka atsistojo mesti baudų… Tada visa Halė buvo isisiūbavusi ir net nekreipė dėmesio į tai, jog Beardui reikia susikaupti… Apakęs ir pastarasis prametė abu metimus… BaisuP.S nejaugi, taip sunku buvo “truputi” apsiraminti ir leisti susikoncentruoti zaidėjui…? Piktas ypac kai jis savas…

Nepamenu šito varianto,bet kažkaip nerealiai skamba.Kaip bebūtų,kolkas su banga ir su pačiu geriausiu Scooterio gabalu kolkas šokėjoms nelabai gaunasi,kaip ir patiems žiūrovams. Vakar iki pat pratęsimo,nuo Tanokos metimo visa halė skandavo “Žalgiris” Cha cha

Tai buvo ar tik ne rungtynese su AEK… Nekaltas

nepamenu to epizodo su AEK, o vakar tai Krajashas prisishnekejo Juokiasi “eee hale, darom banga!” Juokiasi po poros minuciu - “ka jus darot!? Baisu baikit metyt daiktus! beprociai!!! ka jus darot?!” Juokiasishiaip vat vakar kai dare banga tai man regis Scavoliniui labiau maishe Laimingas nes anie kai ishejo i aikste po minutes pertraukeles tai akis varte ishpute ir ziurejo kas cia vyksta, kas cia daros… Pavargęs Juokiasip.s. miliciaus dejimukas pratesimo gale Gerai Apakęs Apakęs Apakęs

sirgaliai juk zmones. ir jie nervus turi. o tie kartais neatlaiko Taip

Kiekvienas profesionalas prie bet kokių sąlygų turi susikaupti. Šiuo atveju manau kaip tik žiūrovai suteikė pasitikėjimo Tanokai, jis jautė didelį palaikymą Nekaltas

hahhaa, jo man irgi patiko Krajaso “ka jus darot beprociai”…bet siuo atveju teiseju sprendimai vietomis atrode tokie neitiketini, kad shitas Krajaso kreipimas i ziurovus labaiau butu tikes teisejams…

Jooo.Man tas Krajasho kalbėjimas tai iš proto varo.Bet dar labiau nervina,tai tas ilgakasis asilas,su savo reklama nesibaigiančia. Piktas

Man nervas niekada nekyla ant žaidėjų nei ant savų nei ant varžovų, man dažniausiai kyla nervas ant teisėjų Cha cha

Ir ką tada?Meti į salę alaus bokalą? Nekaltas

Taciau iškeltų rankų “miškas” ir šūksniai susikaupti labiau tikrai nepadeda… Ne

“Suteikė pasitikėjimo” ir Tanoka nepataikė abiejų savo baudų… Baisu

Nesuprtau is kur tas butelis ? pirma kart girdziu…jauciu kazka praziopsojau Apakęs

Kai kam padeda kai kam ne Nekaltas Jei žmogus stiprių nervų, tie šūksniai jam įtakos nedaro…

Tu čia apie kurias rungtynes kalbi?

Kartais sirgaliams nervai neatlaiko. Mirkt

Niekada neuzmirsiu kaip elektrenuose SErbai su Savo ledo rytulio lazdom mesynejo Lietuviu ziurovus Baisu Piktas

Na, as bent tai halej niekada nieko nesu metes Liežuvis Tik kazkada apspjaudes ryto zaidejus Juokiasi Kai jie bego po LKL finalo rungtyniu i persirengimo kambari, tai tada kas salia buvo, tas is to leido i juos. As kai nieko neturejau, tai is to pykcio dar pamenu A.Javtokui zalia skrepli ant kaklo uzspjoviau Nekaltas Daugiau blogo Halej nieko pridares nesu. Neskaitant isimintinu ir laikrasciuose aprasytu mustyniu tarp Kauno ir wilno fanu per didziaja pertrauka. O tas mustynes, beje, as pats ir pradejau, kai kazkokiam duchui su Siskausko maike isgeres neatlaikiau ir pistelejau per galva, nes labai sakojosi Halej eidamas ir fakais badydamas aplinkinius. Nuo to smugio ir prasidejo… Apakęs

Reik mokėt garbingai pralaimėt, jei tavo komanda pralaimėjo, būk malonus nuleides galvytę palik salę… Nekelk bangų… Šypsena

Ne Ne sėdžiu ir nervinuosi keikiuosi, bet nemetu…gaila Cha cha