Sinestezes fenomenas

Sinestezes fenomenas

Tik ka delfyje skiaciau apie sinesteze - tai kai kuriu zmoniu smegenu savaiminis gebejimas tarkime skaicius ar raides per asocijacijas sieti su spalva, skoniu, kvapu etc. Man pvz nuo pat vaikystes skaiciai asocijuojasi su tam tikromis spalvomis. 5 - yra raudona, o 3 - zalia ŠypsenaGal dar kam ir bangieciu taip yra?

oi ne as normalus

zemaiti, o kas yra normalu? Nekaltas

aha, tikrai įdoimus dalykas. man irgi kartais būna, kad kokie nors reiškiniai ar daiktai (kartais net valstybės) asocijuojasi su kažkokia spalva...bet kas bjauriausia, niekaip negaliu suprasti su kokia būtent Žliumbia ir nieko čia nenormalaus. straipsnyje net buvo rašyta, kad greičiausiai visi žmonės tą gali, tik nemoka naudotis... straipsnis: delfi.lt/news/daily/science/article.php?id=4957704

tokie zmones paprastai sugeba daug daugiau atsiminti...beje, man rodos tai nera jau toks fenomenas, patreniravus atminti galima ishmokt susieti tam tikrus dalykus pvz su vaizdais Nekaltas...

žinai, pasitreniravus tam tikrus dalykus ne tik su vaizdais susieji. kadangi mokytis moku tik asocijuodamas, tai kai teko vokiečių žodžius kalti, tai su viskuo juo susiedavau Pavargęs

hmm... man bliuzas asocijuojasi su balta spalva... Drovus

o man su mėlyna Drovus Drovus Drovus...o jazz su tokia švelnia rožine Flirtas

Metalas - juoda Pavargęsregis - zalia Girtas Kietasklasika - pilka, bespalve Nežinaufunkas - dryzuotai spalvota Tūsastechno - neonine... country - ruda Juokiasi...

neoninė...tai mėlyna? ar žalia? man tai tik žalia Taip

zydra Apakęs...nors jei kox housas, tai gali but ir zalia Cha cha...

man nieko panasaus nera Šypsenabalta yra balta juoda yra juoda Laimingas

Daugiau galima rasti chia: brighton-breezy.co.uk/

Beje, tu retas egzempliorius. Sinesteze vyrams tris kartus reciau pasireiskia nei moterims Šypsena

xex as tokiu chudu pas save nepastebejau Šypsena...asociajos tikrai padeda gerew atsiminti kai kurios dalykus. ipatingai tuos dalykus kurios musu smegenis sunkiai atsimena (pvz skaiciai)

patikėk, aš visapusiškai labai retas egzempliorius Drovus

Ot nu, o as kokius 15 metu maniau, kad cia visiems skaiciai yra spalvoti. Tiesa sakant, kad ir kaip gaila bebutu, atsiminti tai man ne kiek nepadeda Šypsena

...nu tai jei tu atsimindama ka nors nesurishi to su asociacijomis, tai aisq taw nuo to nei karsta nei salta Cha cha

jou. Bet vis tiek kazkaip malonu gauti paaishkinima apie viena ar kita reishkini savo gyvenime. LaimingasKeisti tie zmones psichologai. Man ne i galva neshautu atkreipti demesi i toki nieka. O cia vat zmones ir straipsnius rasho, researchus daro...