Simpatija-antipatija

Grieta neko nebesuprantu tai tu dabar vel neturi vaikino? Arba as nieko nebesuprantuNekaltas

nebuvo man taipNeNeNe

Tap, grieta, yra taip buve ir ne karta, atrodo smagus vaikinas, bendrauji, viskas gerai, bet po kurio laiko pamatai, kad jis vis labiau ir labiau tave erzina, po ko net nesinori susitikt, nes zinai, kad susigadinsi visa vakara

as jau seniai jo nebeturiu Laimingas bet siaip dabar jam kaip ir laiko nera Laimingas

apie ka kalbamNekaltas

Yra taip buve ne viena ir ne du kartus … Ne

apie jausmus,simpatijas-antipatijas Laimingas ka tu apie tai manai? Flirtas

bet kodel taip leidziam ,kad butu ???

teko taip - viena syki Piktas

yra gerai taip kaip yra
nemaniau kad taip bus kaip yra, maniau kad bus daug daug blogiau, bet dabar dziaugiuosi labaiLaimingas

grietaGėlė, jautiesi pajegi kontroliuoti jausmus? Tikrai tiki, kad tai imanoma? Man tai regis, kad kontroliuoti galima tik ishorini ju pasireishkima…

Ne man patinka nekontroliuoti savo jausmu Taip Laimingas bet teisiog…kodel zmones tavim pasinaudoja? Nežinau

pasakok Mirkt gal nesijusiu tokia vista Laimingas

Mirkt nius vat kaip viskas chikis Mirkt

grietut, zhmones tokie jau yra… vartotojai… naudotojai… Del to kartais ir kyla noras slepti viska viduje.

bet kodel jie tokie? Žliumbia
tiesiog…gal reik apsiriboti nuo ju,ir nebezaloti saves? Pavargęs

gal tavim nepasitiki,
gal bijo padaryt ka ne taip
gal tokie jau yra
gal nenori uzkraut savo rupesciu
daug opriezasciu ir dar daugiau galiu sugalvotCha cha

hmzz…
nori pasakyti,jei nepasitiki zmogumi,tai ji zemini? negerbi? Pavargęs siaubazzz…

zeminimas ne prie koPavargęs
turiu omeny neissipasakojima ar kaip ten jis vadinas
o paskui del sito kila kitos problemos ir paskui kaip sakant viskas sugriuna i viena vieta viena kart

zeminimas ne prie koPavargęs
turiu omeny neissipasakojima ar kaip ten jis vadinas
o paskui del sito kila kitos problemos ir paskui kaip sakant viskas sugriuna i viena vieta viena kart

[/quote]

biski ne i tema Laimingas tiesiog…jei matai akd zmogus tau neabejingas…arba ishsiskirk su juo kad neskaudintum,arba nezemink Žliumbia