Simpatija-antipatija

Simpatija-antipatija Nekaltas

AR yra Jums taip buve,kad zavejotes,zavejotes zmogumi, o po to pradejote jo nekesti Pavargęs is pradziu buvote pasiruoses viska del jo aukoti, o po to kazkas nutruktu ir pradetumet jo net nekesti Baisu o gal cia tiesiog saves apgaudinejimas ? gal susiduri su abejingumu,pazeminimu ir uzsidedi toki skyda kaip abejingumas? vien tik tam,kad saves neskaudintum? Nežinau

Nuo meiles iki neapykantos vienas zhingsnis. Tai tiesa. Ish stipresnio jausmo stipresnis. Kuo svarbesnis zhmogus buvo, tuo labiau, susikloschius tam tikroms aplinkybems, gali jo nekesti. Beje, taip pat sekmingai galima atgalios grizht… gal.

Taip man taip buvo nutike. Is pradziu santykiai buvo idealus, viskas buvo gerai, bet galu gale negaliu matyti to zmogaus, as tiesio jo neapkenciu!! Jis man slikstusVeee Vien pagalvojus apie ji darosi bloga.
Manau, kad nieko tokio, kad tau atsitiko tas pats. Šypsena

neduok diev, pradeciau nekesti savo draugo;[[[[

as ne apie tai biski Laimingas siaip …tiesiog buni su zmogum,nors zinai,akd jausmai jam zymiai stipresni uz jo jausmus tau Liūdnas tada pamatai,kokis jis yra Kiaulė , kad taves negerbia,vengia,mindo tavo jausmus Pavargęs ir uz tai pradedi jo nekesti Pavargęs o as labai nemegstu tokio jausmo kaip neapykanta Liūdnas bet jei zmogus taves negerbia-negi turi paskui ji sliauzioti? Nežinau

kai zmones draugauja-yra kitaip Nekaltas nebent jis kazka padarytu tokio negero Pavargęs mano situacija siek tiek kitokia Nežinau

as ne apie tai biski siaip …tiesiog buni su zmogum,nors zinai,akd jausmai jam zymiai stipresni uz jo jausmus tau tada pamatai,kokis jis yra , kad taves negerbia,vengia,mindo tavo jausmus ir uz tai pradedi jo nekesti o as labai nemegstu tokio jausmo kaip neapykanta bet jei zmogus taves negerbia-negi turi paskui ji sliauzioti?

Jokiu budu!! Man buvo tas pats. Visko gyvenime buna, pripratau gyventi su neapikanta jam. Ka padarysi, kad toks gyvenimas. Liūdnas

tai vat as ir svrastau…ar tai tikrai neapykanta,ar ir toliau tam zmogui jauti siltus ajusmus,bet uzsideda skyda pries save pacia ??? Nežinau

Nereiketu nekesti zmogaus vien uz tai, kad jis tau nejaucia to paties ka tu jauti jam. Nereikia pasiduoti tokiems jausmams, o paprasciausiai stengtis jo nematyti ir laikui begant pamirsti.

hmzzz.kaip cia pasakius Laimingas tas zmogus,kol turejo kita panele,labai manim svaigo Taip prisiekinejo ,kad myli…nu as juo irgis susizavejau Nežinau o kai ji ta mergina paliko ir susirado kita…jis pradejo ir manes nekesti Pavargęs gal kersyja uz ta mergina Pavargęs nzn…bet jausmas kazkokis slykstus Veee

Tai neapikanta ir yra tas skydas Taip Mes juo naudojames savo apsaugai, kad tas zmogus vel su mumis taip pat nepasielgtu.

Grieta baik uzuolankom kalbeti tu sia apie ka?Nekaltas ivardink ta nieksaCha cha

Ne nepazystat jo Liežuvis kitaip jis jusu bijotu ir mane gerbtu Juokiasi

Tada jis turi problemu psichologiniu. Nieksas. Uzmirsk tu ji. Nuo to, kad tu jo nekenti tai tik tau blogiau. Kam tos neigiamos emocijos.

tikrai nekarta girdejau kad nuo meiles iki neapykantos tik vienas zingsnis… taciau jei atvirai as tuo netikiu… labi mylejau savo vaikina ir netgi kai jis mane paliko as tiesiog negalejau jo nekesti… neleido savo draugems ant jo varyti nors jos nekente jo uz tai kaip as kentejau… bet as neapykantos jam nejauciau… gal as tiesiog ne toks zmogus… taciau kad ir kaip as to nenoreciau bet neapykantos jausmas man nera svetimas… kartais tiesiog norisi kad jis atsiimtu uz tai jog tu kenti… nezinau ar tai neapykanta ar kersto jausmas… taciau kai perilgai kenti, norisi kad ir kaltininkas kentetu… taip jau yra… manau kad paprasciausiai reikia vengti to, kuris tave skaudina…

Neapikanta daug priklauso nuo issiskirimo aplinkybiu. Su vienu pvz. issiskirem taikiai ir dabar esam geri draugai Šypsena O vat kitas pilietis - pakele pries mane ranka ir reikalavo nebutu dalyku, tai kaip as dabar galiu jam simpatyja jausti, kakia grazia diena dar imtu ir nugalabitu. Tad viskas priklauso nuo bendravimo ir issiskyrimo aplikybiuTaip

drauge at pati sako Taip tai matyt ne as kalta Laimingas o jis turi bedu Laimingas

mes net nedraugavom Žliumbia tiesiog jis svaigo manim,o po to pradejo net nebegerbti Liūdnas

Kazkas panasaus ir man buvo.
Dabar jis isvaziaves i JAV, tai tikrai geriau.
Tu ji irgi issiusk kur nors Mirkt