\"Simarono zirgas\"

"Simarono zirgas"

kas ziurejo sita???

ziurejau, filmukas tinkamas placiai publikai (kalbant apie tuos kurie nesupranta angliskai). labai mazai kalbos, yra siokia tokia prasme, bet apskritai nusivyliau reklama. daugelis susiviliojo ji paziuret kaip kad sreko kureju darba. bet tai anaiptol nera srekas. tai su gilia mintim filmukas.

vertinimas 7/10

MačiauTaip Labai patiko: jausminga istorija, net apsiašarojau. Mielai pažiūrėčiau dar kartą.Šypsena

geras!Gerai
ypac garso takelis!

jo filmukas labai geras, o tie Adamso garso takeliai nerealiai ten tiko…mmm…grazu Šypsena

Piestas graziai, bet istorijos nesupratauNe… Manau, labiau vaikams tinka…Nekaltas

Filmukas tinka vaikams ir suaugusiems, kurie vis dar vaikai…
Labai jau grazios dainuskos ir nupiestas ciki-piki…

Nu paziurejau pradzia
bet niekaip neiseina pradeti normalia ziuret
pradzia ptiko Gerai

Ziurejau.
Net buvau nustebes, kad per si filmuka arklaiai nesnekejo. Juk paparastai tai jie sneka Cha cha
O siaip gal ir nieko.

man drauge buvo nuejusi pasiziureti, tai jai net keletas asareliu sake, kad istrysko

Ziurejau, patikio, rekomenduoju.
Lengvas, neblogas, raminantis filmukas, padedantis pamirsti vargus, bedas or smth…

Tiesiog geras filmas Mirkt Taip

Pritariu. Bezhiurint filma B.Adamso dainos igauna visai kita reikshme. Dvi vietos, kurias atsisukinejau atgal gal 25 kartus tai zhirgo gimimas ir kaustymas bei prajodinejimas

Geras filmukas,netikejau,kad jis man taip patiks,mintis gera,muzika labai gera,vien zo viskas cikiGerai

Dar nemaciau sio filmo, bet tikrai dar bus progu pamatyti Taip.

Kaip vadinasi sis filmas anglu kalboje ?

Spirit: Stallion of the Simarron. Taip originalo kalba skamba šio filmuko pavadinimas. Tarp kitko visai neblogas, pažiūrėjau su malonumu.

As ziurejau Mirkt Labai grazus animacinis filmas Šypsena Ypac patiko kaip norejo dresiruot ta jaunuti zirga Cha cha Tipo Simarona Laimingas

[dF]

filmukas tikrai patiko…O tos dvi Bryan Adams dainos tai tikrai super…
"Here I am" ir "Get of my back", jeigu gerai prisimenu…Šypsena