Sim City 3000

Sim City 3000

Ka manot apie shi zhaidima ? Mirkt

Neblogas

Seniai spejas pabost… Mirkt

Man kazkaip “Zeus master of olympus” labiau patinka gal del to kad senove nzn Aš nekaltas.

savo laiku buvo hitas. kartais ir dabar pazaidziu Šypsena

o gal dar ir žinote kur jį parsisiųst? t.y. full version …[aš apie simcity 3000]

kazkur teko girdet kad kazaa po NFS6 vardu slepiasi simcity 3000 Mirkt . bandyk laime…

klausyk chebra jei nesunku pasiraitykit rankoves ir parašykit man kaip sąžiningai užsidirbti normaliai bapkių ?

Na tai kad nieko ten sudetingo Šypsena ziuri ko truksta ta ir statai Šypsena visu teritoriju daug maz polygiai ir islaikant atstumus Šypsena kazka smulkiau nepatarsiu nes jau senokai as ji losiau Šypsena

taigi ten lengva… tiesiog skirk laiko siam geimui ir bapkes savaime atplauks Šypsena

simcity4 zimiai geriau atrodo negu simcity3000

Ot naujiena pasakei Juokiasi

Bijau nusisneket bet gal cia bus dalis tiesos. Pirmiausia kompakto yrasymo kokybe priklauso nuo rasymo greicio. As manau, kad ne viskas kas greita yra gerai ir jei rasiai 32x 48x o gal ir greitesniu yrasymo greiciu greiciausiai rasant yvyko klaida ir yraso metu kaip sakant lazerio spindulys persoko per viena takeli ar kaip ten jus juos vadinate, na buferizacijos klaida. Man irgi taip buvo kai yrasinejau visu greiciu, rodos viskas gerai veikia, rodo, kad yrasyta o kai reikai nukopint i kompa raso truksta tokio ir tokio failo. Pabandyk rasyti mazesniu greiciu. Paukok kelias minutes del kokybes.

cdrom’a pasikeisk. arba galbut lazeris apsinese. pabandyk nuvalyti :confused: daugiau ideju neturiu Šypsena

ble prieko cia cd ? :confused: cd isirase tikrai gerai todel ir klausiu kaip man nuskaityt cd… ant kito pc veikia 3 cd taip nenuskaito tai dabar gaila vel 3 naujus cd pirkt vel vaziuot pas drauga ir vel rasytis o jai vel taspats bus ?

Iprastas erroras mano cd-romui Žliumbia

nu nenuskaito… greiciausiai blogai isirase kompaktas

matai Šypsena errora kodel man nenuskaito cd :confused:

o kas cia tokio crc parodyti Nekaltas