Silke:)


Silke:)

Ir?

liau liau liau Cha cha bet vairas tai nuo naujesnės Cha cha

o ir tai kad as tokiu nemaciau ziaurei keistai atrodo todel ir noriu visiems tai parodyti gal dar tokiu kaip as atsiras ir be to jau ta apledejusi uzkniso

cia tipo 200 nes kitose foto kur prie jos buvo tai 200 nu tipo isores ir salono bet man i 200 nelabai panasu

oi ble , tik dabar pastebėjau , kad vairas ne toj pusėj PavargęsA gal turi nuotraukų su angliškom silkėm bet naujesnėm?(Įleistarankėm)

nu foto tai daugiau neturiu bet dabar netycia rades susidomejau Cha cha

Krulis: 200-inės visai kitoks salonas Taip

quattro pobandyk cia radau: cardomain.com/memberpage/330145 beje ir sonines absyfkes kitokios nei pas mus Šypsena

Krulis: nu nežinau - panelė šimtinės , o priekis dušimtinės… NekaltasMatyt lempas pasikeitė… ir dar juk parašyta , kad MAKE: AUDI . MODEL: 100… žinau žmogų kuris taip pasidarė ant naujesnės silkės… Girtas Tik tas žmogus vokietis…

nu ir nieko cia ispudingo ir grazaus ir idomaus, ir isvis audi yra gaidys… Šypsena

Rafix> tau turbut tik trabantai liux auto anea!? Šypsena

Rafix: nu tu geriau patylėk Piktas

audi gaidys opel gaidys bmw gaidys mercedes gaidys mazda gaidys nisan gaidys vw gaidys rover gaidys saab gaidys… Juokiasi

TAIP TAIP TAIP!!! TIK MITSUBISHI RULEZZ!!! Cha cha Cha cha Cha cha

-quattro- | 02-02 18:38 Rafix: nu tu geriau patylėk ----------------------------------- a ko tox pikts…? Flirtas a kode man tylet…? Cha cha

Zmogutis* | 02-02 18:07 Rafix> tau turbut tik trabantai liux auto anea!? --------------------------------------- Wrong answer… Cha cha man patinka MITSUBISHI… Myliu liux! Gerai

Rafix:nevaryk ant audi , geros labai mašinos Gerai

nevarau, bet vistiek Mitsubishi the best… Cha cha ane? Cha cha

blia pamirsau mitsubai ir gi gai dziai Cha cha