sildom


sildom

…padangas Šypsena

Koks čia geimas ir ko toks gelsvas atspalvis figuruoja?

nzn kodel gelsvas. cia gal tokia kamera:/. siaip kotais geru fotkiu neina padaryt, nors geimas zjbs atrodo… cia MotoGP3. ji tik su max nustatymais verta zaist, o tam reik gero PC…

Bent kokių + turi nei Toca3 Nekaltas Nors AI yra pas priešininkus?

kokie pliusai? uzima ~1.5gb(su cd), more fun, motsai Cha cha. bet sakau ji verta lost tik ant max grafikos. jei pc jos neisvesh tai itrinsi lauk. ash kai dar turejau gf fx 5200 butent taip ir padariau. va kai losiu su 6600, tai to daryt tikrai nesinori Šypsena

Kokio gero kompo? shiam zaidimui tereikia geros vaizdo plokshtes. pas mane 1.1 ghz amd duron 256 ramai ir 9550 radeonas ir ant max nustatymu viskas puikiai veikia, jokiu lagu Liežuvis vienas ish mano megstamiausiu zaidimu Cha cha

Tai, kad fignia. Geriau jau lošt MotoGP2, kuris dar mažiau užima. Dadėjo kažkokių ateities motsų,o GP klasė visvien vienoda… Nekaltas

siaip tai KB8, tu teisus Cha cha, ba skirtumu beveik ner tik reik geresnes vaizdo plokstes Cha chao apie kokia tu ateities klase kalbi? siaip atsirado extreme klase - lenktynes tikrom gatvem. cia superinis dalykas ir tokie chiampai tkrai nera isgalvoti. turiu nemazai filmuku apie juos. tiesa sakant klaikus sportas. ciuju daug lenktyninku zusta Šypsena

Tai mano PC pakaks pilnai Cha cha

ze kad neuzsidektu Šypsena