sildom rankas


sildom rankas

ta pati kitu rakursu? Graži stirniukė… Girtas

Moteris Apkabinimas

lelIte!

rakta ratu i rankas, butu ir grazu ir siehasas, nors kita vertus, jeigu butu veiksmas, ne tik nagus i rata suleistu, bet ir dantukais i kapota

Sita foto yra super Taip Myliu Girtas

visai grazu Gerai

Viskas butu gerai jei ne duckface uzuomazgos Blogai

Girtas Niam niam vis dar remontoje Flirtas

Bobų žudiks- kaip šeimyninis gyvenimas? Dar nenusivylei? Mirkt

e, veikejai, tai duos koks gaišena laida c13/c14, ar raiks perp!st?

Ne,viskas gerai.Nors mano nervu sistema nelabai pritaikyta vaiku prieziurai,tai tenka pastatyt i kampa tiek maza tiek didele Gerai Laptopa gavau dovanu pries keleta dienu nuo “zmoneles” Cha cha

batai Blogai bet siaip grazute Šypsena

blemba, sunku su tais mažais vaikais… Nekaltas Košmarą kokį susapnuoja ir jau verkia…

Ub> kuom tau snukutis blogai? Ir tu gal vienas is tu kur pagal snukuti pasakai ar valgyt moka daryt? Juokiasi

nu nebloga nebloga as su tokia pat plona tik paprastesne sias metais valentina zaisiu Cha cha

Nu faktas kad nera baisiai lengva,o cia dar baxuras su charakteriu auga…Biski painiava gaunasi kai mamyte labai gera,viska duoda viska leidzia,o “tetukas” despotas,nieko neduoda viska draudzia rekia ir t.t Cha cha

Marchela pamoinai man atrodo tas duckface ir tiek,nieko asmenisko Mirkt

Robi> nesunku, reikia moket su jais bendraut, mano krikstasunis kai buna su manim buna auksinis, jokiu oziu nieko, kaip kariuomenei tvarka, o tik systra grizta iskart prasideda Apsvaigęs Cha cha

UB> O tai vestuves jau planuojatės, ar nelabai?