Šikšnosparnis Vilniaus mikrorajone naktį ?

Šikšnosparnis Vilniaus mikrorajone naktį ?

Noriu jūsų paklausti dėl mano akimis keisto dalyko. Ar gali Vilniaus miegamajame rajone, kur gyvena daug žmonių, daug judrių gatvių, naktį praskrist šikšnospanis šalia lango? Balkone rūkiau apie 2 val nakties ir staiga toks žvirblio didumo su smailiais sparnais kampuotai pasiblaškė man aplink galvą kokia pusę sekundės ir kažkus nėrė link namo sienos. Išsigandau, nes gyvenime nesu mieste pastebėjus ar girdėjus šikšnosparnių. Kadangi buvo labai tylu, tai lyg išgirdau to mano supratimu šikšnosparnio sonaro garsus, tokius labai lylius pyptelėjkimus. Taigi, ką manot apie tai? Nes tai negalėjo būt joks kitas man žinomas skraiduolis, tik šikšnosparnis. Nežinau

Kokiam rajone matei??? As irgi itariu kad jie skraido kai nakti kartais rukau. As tai gyvenu Seskinej, 7 aukste. Man irgi tok idomus klausimas ra gali jie vidury miesto gyvent???

Maciau antakalnyje, maciau baltupiuose…

Na Šiauliuos ir esu matęs, tačiau vieno dalyko nesuprantu: kaip čia susiję su Mokslo forumu?

na yra ir tokiu mokslo sriciu, kurios tirineja siksnosparniu paplitima miestuose Šypsena

Jus ka is medzio iskrite? Pirma karta rimtai juos pamatet? As jau ne pirma karta mieste siksnosparnius matau… Kietas

Fabuose irgi girdejau kad yra… nesiparink… visur ju yra… Laimingas

As gyvenu Kaune. Karta su broliu namo laiptinej besiblaskanti radom… tai parsinesem namo ir pro balkona paleidom Mirktmazulytis dar visai buvo… Laimingas

Šeškų oze jų yra pakankamai Šypsena

Jeruzalėj. Iš vis pirmą kartą gyvenime mačiau tokį reiškinį, kad šikšnosparnis įsikūrė mieste. Apakęs

Pas mus Pilaitej irgi ju yra. Maciau kazkada Baisu

As gyvenu Kaune, tai kiekviena vakara palei langus duodas jie tik sutemus. Ne toks jau retas gyvunas tas siksnospranis Šypsena

Mane irgi neseniai balkone “uzpuole” siksnosparnis Baisu. Negaliu ju pakesti. Skraidancios peles. Po uzpuolimo savaite eidavau i laiptine rukyti, nes bijojau dar karta susitikti Baisu Baisu Baisu

jo jo, mūsų visur pilna Taipo jei rimtai, tai miestuose Šikšnosparnis tikrai užtenka. aš žirmūnuose gyvenu, tai gan dažnai matau Taip gal parkelis patinka, vistiek medžiai, gamta… Cha cha

uhu Taip ir as pilaitej ju daznai matau vakarais… Mirkt nieko ce keisto tie siksnosparniai Mirkt

nu *bliamba* ir zmones-negali patiketi,kad siksnosparniu dar yra

Seskinej jau seniai gyvena sitie gyviai Cha cha tiesa, buvo ju buveine darzelyje, bet lyg ir naikino juos ten Nekaltas Ilga laika paskui nemaciau, bet matyt vel akzkur susirado landa kazkokia, nes vis matau praskrendancius Taip ir ne po viena skrenda, o pulkeliai…

hehe kažkada naktį keliavau pėsčiom link namų ir mačiau kiškį. Cha cha Ramiai sau peršokavo per Ateities gatvę ir nušokavo link daugiabučių namų. Laimingas Čia Jeruzalėj veiksmas vyko… Cha cha Taip, kad nieko keisto, kad ir šikšnosparnių yra… Šypsena

Ne karta ir ne du mieste maciau skraidancius.