Signalizacija jau yra, tik ji atjunkta, kur kreiptis???

Signalizacija jau yra, tik ji atjunkta, kur kreiptis???

Lempute tiesiog buvo galima atjungt ir psio - istraukt fiske is signalizacijos bloko ir nesodintu akumo ( nors ir taip neka ten sodina ) Šypsena Kazkokia keista moteriske buvo Mirkt

Gal kas žino kaip yra su gamyklinėmis signalizacijomis. Pas mane yra, bet nėra pultelio, o signalizacija įsijungia ir išsijungia su rakteliu rakinant duris. Ar įmanoma kažką padaryti dėl pultelio ar dėti kitą ir nesukti galvos dėl gamyklinės.

Taip Taip dek kita ir nesuk sau galvos. Tik pries tai tegul atjungia ta pirmaja, kad jos nesusidubliuotu ir vargo tau nepridarytu.

nieko nereikia atjunginet tures dvi signas ir niekas ten nesusidubliuos Laimingas pas mane dvi signos viena gamiklinė kita papildoma. Papildoma naudoju kaip pagrindine, gamykline papildomai naudoji jei vieta kur palieku mašina mano nuožiura yra nepatikima Taip

Signalizacija jau yra, tik ji atjunkta. Buvusi savininke nuvare i serveri kad jai atjungtu, kad lampute akumo nesodintu Cha cha . Nu va kur kreiptis kad imtusi tokio darbo, pajieskotu kaip ja vel prijunkt ir nebrangiai.

Prasau patarkit daugiau nezinau kur kreiptis Brangi Bangeciai!

ant kuR yra problema??? jeigu ant Kauno galima padeti!

Vilniuje

Man rodos, kad bet kuri firma, kuri uzsiima signalizaciju montavimu, gali sutvarkyti sia beda. Siaip kaip geriausia tokia firma laikoma ALTAS....

Tada nezinau, nea!

Nu blyn būtum arčiau ir aš tau sugebėčiau padėt. Galiu beveik garantuot, kad bus tik fyškutė ištraukta...