SIEMENS C60 ir MMS?

SIEMENS C60 ir MMS?

Tai va, turiu Siemens C60 ir negaliu gaut MMS, ta prasme gaunu bet neatpazista kad ten MMS , ka reik daryt? Gal kur kokia meniu funkcija reik perjungt? Tūsas

O pas mane ir neina mms. Konfiguracija tvarkoj, bet raso, kad klaida. To pasekoje negaliu issiust ir gaut mms’u.

Jo jo ir pas mane tas pats, kas cia galetu but Kietas

Išvada: SIEMENS Cha cha

Negi niekas nezino Mirkt

Pas mane buvo ta pati problema. Atrodo viska suvedziau geraj, bet pasirodo, kad ne. Nuveziau i Bites salona Gedimino pr. - ten irgi bobos ivedinejo ivedinejo ir vistiek nesigauna. Tada nuveziau Bites technikui i Zemaites gatve. Sake, kad kazkas blogai nurodyta ir blogai suvesta. Todel ir negaunami MMS’ai. Jis pats nemokamai suvede kazka, sutvarke ir dabar viskas ok!

VV

PS Veiksmas vyko vakar. Esu Bites abonentas.

Nu teks tada i BITE nulekt Cha cha
Aciu!!!Taip

problema gali but ir tame, kad MMS, kuriuos siuntetes gali but skirti nokia ar SE. nes pirmais siu telefonu leidimo metais irgi buvo problemu kas is NOKIA mobiliaku ateja MMS neatsidarydavo SE modeliuose

jeigu bite turit tai siuskit sms su teksti tiktai + zenkla numeriu 1516 ir gausit zinute kur reikes parametrus uzsaugot iskart klaus kaip atidarysit sms ar norit uzsaugot ar kazkas pan ir bus viskas jei negalima taip tai patys susiveskit

Kaip nusistatyt MMS parametrus galit is http://www.bite.lt pasiimt. Tiesa ten nera konkreciai C60 nustatymu… bet as M55 telefono nustatymai tinka! Vakar ir siandien 2 telefonams juos nustaciau ir kolkas nesiskundzia… Pats pasiuntinejau jiems keleta MMS ir gauna…

Dekui… bandysiu Mirkt

draugui ant m55 irgi neveike mms,parametrai geri.tai perpykau ir padariau per kompa softo updeita ir susitvarke.

Man irgi mms priemimas is pradziu neveike,bet atnaujino softa ir viskas ok

cia neitema,bet atsiuskit man mmsJuokiasi 865448281.

Tai va, jau viskas veikia Laimingas

Kas ten toks pasake kad mms gali negauti nes tas gali but skirta nokia ar se
1.Nesamone, jokio skirtumo is kokio tel. siusta juk cia ne nuo tel. o nuo formato priklauso
2.Jei tai butu tavo tiesa mms jis gautu tik atidaryt ar paziuret negaletu

Pats i m55 ir is se, ir nokia puikiai gaunu

Taip, as irgi is NOKIA gavau ir viskas puikiai veikia Laimingas

As i Nokia esu siuntinejes tik kad 3510i ne visas melodijas supranta…
Ta pati pabandzius nusiust i M55 tai buna kad nevisa melodija nusiuncia (tiksliau ne visa isgroja kaip kad groja ant S55)