Siemens C55 savininkams

Siemens C55 savininkams

Kas turit si telefoniuka visus +/- pavardinkit. dekui Kietas

man baterija laiko 3-4 paras, telefonas lagija kaip ir kiti siemensaj … buvo keli bugaj su zhajdimajs

ta prasme bugai su tais zaidimais kurie yra telefe ar atsirises java ir tie zaidimai su bugais kur isikrovei per kompa. beje gal java atsirises?

bugaj su tajs zhajdimajs kurie telefone… nieko neatrishinejau bet emiau ish ranku… tas telefonas buvo skirtas rusijos rinkaj visi lipdukaj rusishki ir pan. dar vienas minusas kad polifonines melodijos labaj jau tylios ir jei striues kishnej neshiojies taj jei ne vibro skambuchio negirdetum

Pastebeta pora minusiuku:

  1. kai nustatytas maksimalus garsas jis istisai vibruoja (softo perrassymas nepadeda)
  2. dar nors ir nustatytas max garsas skamba tyliau ( softo perrasymas padejo)
    o siaip sakyciau sony siemensas padare su polifonija t. y. siemens daug geriau skamba ir siaip telefas Gerai

o tai ka daugiau niex neturit c55? beje gal kas noretu pasimainyt ant m50 aisku primokeciau normaliai Alus

va dar viena beda turiu… niekaip negaliu wap nusikonfiguruot…jei jungiuosi rasho: "CSD rysio triktis arba skambutis uzblokuotas"… kame shaknys niekaip neykertu. gal kas pasijunges ta wap ir galetu man padet pasijunkt ta wapa… jei korta idedu i n3510 man wap`as ejna