Siek tiek kaista.... :)

Siek tiek kaista… :slight_smile:

vaikiškai palyginus su maniškiu Juokiasi

O kas nuostabaus? Juk ne kiekviena “namu ukio seimininke” zino kaip reikia nuimti dangti ir pravalyti dulkes. Beto butu grazu, kad tokiai/tokiam pasakytum kad prasivalytu dulkes ir ta/tas su dregnu ar slapiu skudureliu ijungtam PC dulkes visas valytu Cha cha Cha cha Cha cha

…kad su Karcheriu pravalytu Juokiasi Valio Cha cha p.s. taip, gal ir vaikiska, bet vis delto… Šypsenap.s.2. Teko susidurti su kompu: ~penkerius metus sake kompas neatidarinetas (kai reikejo tinklo korta ideti Cha cha), tai dulkiu vos vos plonas sluoksnelis buvo. Tai seimininko reakcija buvo mazdaug tokia: Vau! Apakęs Baisus - oho kiek dulkiu! As jam: - ramiai - cia nedaug - beveik kaip naujas Cha cha

Darbe virs spintos stovi senas IBM kaip routeris. Stovi jau kokius penkis metus (pastoviai ijungtas). Viena karta galvoju, reik issiurbt. Ir nieko. Kazkur metru zemiau (ant stalo) stovi kitas, “musiskiu” rinktas tai po 4 menesiu, tiek dulkiu vidui, kad baisu. Va ka reiskia kompiuterio projektavimas (cia as apie senesnius baltus, dabartiniu baltu neturejau)

Na turiu keliolika HP desktopų prieš akis, tai kad nerinktų dulkių - tikrai nepastebėjau…

jei namuose svaru, nesirenka ir kompe dulkes Mirkt

kuo kompas arciau grindu, tuo greiciau prisirenka dulkiu… Nekaltas

O rimtai,kaip atidaryti tą dangtį? Drovus Aš atsuku varžtukus,o toliau nežinau,kaip numti. Drovus Drovus

Patrauki dangti i ta puse, kur galine kompo sienele

Šian prasivaliau ir aš Gerai

patrauk atgal ir nusiims

Reiks ir man kada, nes jau kokie 9 mėnesiai, gal jau vaikas gimė ten Cha cha.

Vau! as kas men reguliariai valau

karta kai prisivesciau isvalyt nuemiau dangcius, atsukau ventiliatoriu ir pamaniau kad sulauziau kazkokia tarpine detale, bet ten tik dulkes buvo Cha cha toks stooras ir gana standus sluoksnis. O valau su dulkiu siurbliu

y darba nusiveziau kompa ir su kompresorium viska ispyciau nieko neardes, tik sonsa kaip visad atsuktas buvo Šypsena