Šiandienos politikų lindimas į subinę

Šiandienos politikų lindimas į subinę

Apie konkretų atvejį:
Parvažiavo mūsų numylėti krepšininkai į Lietuvą. Ir kaip šlykštu buvo klausytis Šurkaus iškalbos: kaip jis džiaugiasi dėl pergalės, kokia puiki komanda etc. kai visi švilpė ant jo. Pastebėjau jie ieško menkiausios progos pateikti save kaip patriotą - o kaip kitaip save kaipo tokį parodysi, nei sirgdamas už krepšinį. Net Brazauskas į Švediją nusigrūdo dėl krepšinio čempionato organizavimo Lietuvoje, kai jis pats puikiai žino jog Lietuvoj tėra dvi salės bent kažkiek primenančios FIBA lygį. Puikiai supranta, kad nėra galimybių, bet važiuoja ir skelbiasi, kad va - aš - A.M. Brazauskas - kovoju dėl Jūsų brangūs rinkėjai, kad galėtumėt pasidžiaugt krepšiniu.

Šlykštu Pavargęs

Beje, visishkai teisingai rashai, mesje… Paminetini ir visokie populistai Zuokai bei laikinosios sostines merutis Arvydas GArbaravichius, bet kuriam normaliam zhmogui primenantis elementaru biurokrata bei meme.

Jo, dėl pastarojo tai irgi įdomiai.

Tarsi tai būtų jo vienintelio nuopelnas, kad grįžę didvyriai galės prie pilies kalbas sakyt. Susidaro įspūdis, kad per savo kadencijas visi rūpinasi tiktai kitų rinkimų rezultatais, o ne dabartiniais šalies reikalais. Juk ir be mero visi būtų sutikę juos kažkur, jei ne pily tai Nemuno saloj tikrai Šypsena

Beje! Kas dėl Zuoko. Tas irgi krito mano akyse per paskutines dienas. Įdomus epizodas: Pilaitėj per jėga bando įkišt golfo aikštynus (bbz žino kam). Kai Jeruzalės vaikai neturi kur nusipraust ir naudojasi turbūt patys matėt kokiu tualetu. Taigi, antras reikalas būtų aiškiai svarbesnis ir pigesnis, ir gamtos ten nenaikintų toj Pilaitėj. Bet vat vistiek daro savo Piktas

kas del Brazausko minties surengti Lietuvoje cempionata, tai sveikinu. beje pamirsti ta fakta, kad Vilniuje jau statoma nauja moderni sropto/pramogu sale, kurioje tilps 14000 ar 18000 ziurovu. o kaune sabonis zada statyti nauja sale, kurios butu baigtos iki 2008m.

A nu tada tai galbūt. Tikiuosi užbaigs savo statybas, nes su dabartine Hale ir sporto rūmais tai tik parodysim savo menkumą.