Šiandieniniai koldūniukai

Šiandieniniai koldūniukai

Ot saunuolis Gerai

Koldūniukai su varške,krapais-žolelėmis ir rukytais lašinukais Niam niam senas močiutės receptas(deja peletrūno namuose neturėjau).

Visi isvardinti ingredientai viename ar trys skirtingos rusys?

visi viename Taip

O blemba Apakęs varske su lasiniais… kazin cia normalus derinukas Nekaltas

Derinukas geras,senobinis .Močiutė dvare tarnavo pas ponus, tai tokiais virtyniais mėgaudavosi ponuliai Mirkt.Ir aš pabandžiau namuose padaryt,tai Moteris ir vaikams patiko.Tai šiandien pridariau ir užšaldžiau kokiems 5-6kartams.

o lasinukai turbut necirskinti, ane? boze kaip skanu, ot untienei pasiseke Mirkt Gerai

Taip lašinukai nečirškinti, o paties rukyti.Jo jai Taippasisekė ir dar pasiseks Taip

o kiauso nedejai i varske?

Kur tokiu vyru pirkt buna ? Drovus

dėjau net du kiaušus Cha cha

aha, as irgi tokio noreciau Drovus Nekaltas

Pamenu, kaime, telsiu rajone, i cepelinus dedavo panasu idara - varske+metos+lasinukai; labai skanu budavo Gerai

Mano močiutė kažkur nuo žemeitijos kilusi,bet šeimininkaudavo ir ponulius maitindavo Linkuvoje(Pakruojo raj.)

peletrunas Geraipragnibi varsketuka ir…nx seile isbega ,einu Kietas Juokiasi

kuo normaliausias Taipšiandie mano vakarienė buvo tokia- smulkinti lašinukai su poru pašildyti keptuvėj, sukratyti ant varškės ir dar šaukštas grietinės ant virš. Niam niamVyras paragavo- ir sau lygiai taip pat pasitaisė. Ir kam tokį gėrį dar į kokį tai š, kaip glitimas, vyniot? Dar virt. Veee

unte Gerai Geriausia idara papostinai, su varske, lasinukais ir peletrunu Šypsena Mano mociute toki idara naudodavo “miltiniams kleckams”. Blin kaip as ju pasiilgstu…