šiandien tavo diena Merrild

Dovana Gėlė šiandien tavo diena Merrild

Mes tave mylim Apkabinimas

Bučkis Apkabinimas

Sveikinu Apkabinimas Gėlė Dovana

Nors nei tu nei aš nepažystam viens kito priimk ši mažą nuoširdų žodelį ir nuo manęs-SVEIKINU...

Jau šiandien Merrild nuo manęs realų Bučkis, tačiau kaip sakoma, linkėjimų niekada nėra per daug Šypsena Su gimtadieniu Gėlė

O po Liepsnos eile ir mano Bučkistau Merrild Taip Busiu savanaudis, palinkesiu tau daug sniego Drovus tai biskuti ir man paskui linksmiau butu MirktNa ir dar tau Gėlė Gėlė Gėlė Ech, bus balius bus baliukas Tūsas Tūsas Tūsas

Sveikinimai Gėlė Gėlė Gėlė

Visiems šiltas ir nuoširdus ačiūū už sveikinimus Bučkis Labasir karšti apkabinimai Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas

Jeckau Apakęs i kaip as taip praleidau Drovus Bučkis Zuiki Geriau velai nei niekad Apkabinimas

jooooooooooo, per tuos darbus net kaimynkų nepasveikinau Nekaltas Gėlė pati žaviausia moteris - kurioje neimanoma paslėpti moteriškumo, su parėjusiu tortadieniu tave MerrildBučkis

Gėlė

ApkabinimasKad viskas butu gerai Gėlė

Gėlė Gėlė Gėlė

tad priimk linkejimus ir nuo manęs.....

Lūpos Gėlė Gėlė Gėlė

vaaaau Drovusdar sveikinimų sulaukiau, kaip malonuuu ApkabinimasNa aš pati nebespėju kartu su gyvenimu, tad irgi padekosiu veliau negu niekda TaipAciu kad manes nepamirštat FlirtasAnica, Mirkt Apkabinimas villnele Labas Apkabinimas, Elva Labas ApkabinimasUmbas Mirkt Apkabinimas, nekalbus Mirkt Apkabinimas, rve Mirkt Apkabinimas, JOKŪBAS Mirkt Apkabinimasna ir visiems po Bučkis