Siaip


Siaip

Klaipeda - Liepojos AirPort’as - Klaipeda 231km, o bako rodykle nepajudejo, ne pencininko rezimu Mirkt

uzstrigo Cha cha

ne Šypsena, buvau pries tai du simtus su biski jau pravaziaves, dabar ziuresiu kiek gausis Šypsena

nzn kiek masinu turejau tai pas visas taip budavo benzo rodykle laikosi, laikosi, laikosi, ir pyst nukrenta iki raudono iskart Cha cha

taip yra, teko su VW tranporter 2006m 2,5TDI (raudonos DI, berods apie 130ag) vaziuot, tai kiek negrezem, tik po 200km pradejo krist. Kiek besistengem varinet ji, isejo kuro sanaudas padaryt tik 7-7,5ltr su kondiske ijungta pastoviai. Ekonomas Gerai

o kokia cia masina?

civic’as mano ir is pradziu rodos neryja… krenta po truputi, bet nuo puses krenta 3x greiciau Cha cha

nu liepojos keliu daugiau 90 nepaminsi, ara darbine masina. as darbo reikalais i liepoja kai su mersu lakstydavau tai px 150 ore, net nesijausdavo tos nesveikos duobes.

pastoves biski…ir kris Mirkttas pats su a8 2.5tdi Mirkt

quattre nekrito tam transporteryje, paskui labai normaliai ir toliau, prasukau per 3-4 dienas 2500km. O va i palanga varem su kazkokiu toyotos busiku, tai 140 vaziuojant 4000rpm, i viena gala surijo tokiu rezimu apie 70-75ltr, pravalas visiskas.

Buna buna tokiu dalyku. Tas pats buvo su pries tai turetu fokusu. Uzsipili pilna, numini i kauna o bakas vis pilnas. Pasimali mieste pusvalanduka, is kart ketvirtis bako dingsta.

rafi, 130 emiau Mirkt per uzlopytas duobes pajausdavau, kad prieki biski sumeto Apsvaigęs Kvankt?

jauciu ryt ar poryt prades jau judet rodykle, bet nekris is kart ant puses ar kiek ten, nes jau ne pirma karta taip tinkrinu Šypsena

Bet pirma karta, kai uzpyliau full’a ir nekrito 200km, tai jau buvau susirupines del ko nekrenta, bet pasivazinejau biski ir pradejo judet Kietas

Pas teva skoda felicia su 6l benzo nuvaziuoja 60km. Cia normalu? variklis 1.6 mpi

Nuo puses bako dazniausiai krenta pastebimai greiciau Šypsena

su 1.9tdi di raudona, ijungus pencininko rezimu su 6ltr tilpciau ~100km Manau kaip tokiai benzininei normalu Nekaltas

ENTER, jap Taip pasiekus puse bako krenta greiciau nei iki puses Laimingas

2 vabalaz>> gal kiek daugoka Nekaltas