shrnz pastebejimai is Kauno feat neshi and g0rilaz meet'o (pagal uzsakyma)

shrnz pastebejimai is Kauno feat neshi and g0rilaz meet’o (pagal uzsakyma)

na tai cia vykdau prashyma ir va mazdaug meet’as vyko taip bent jau ka as maciau:
~13:30 isvariau is chatos sedau i 50 mikrika ir dafai link stoties, dar pakeliui nusipirkau rukyt (Marlboro light) autobusu stoty buvau lygiai 14:00, viskas pagal plana, susirashem su neshi, neshi ziurejo kuo Kauno trulikai skiriasi nuo Vilniaus sake skirtumu kaip ir nera, neshi panorejo Fantos, mes pasineshem i kazkoki shop’a tarp pesciuju tilto ir fontano, fantos nebuvo tai neshi eme Utenos melyno, as Utenos auskinio, ishejus ir pardoshkes prisimine neshiukas kad rukyt mazai jai like, grizus pirko L&M (super light) kiek pamenu, dar kazkas pardaveja vietoj 3.25 liepe moket 3.50 na kadangi neshi geras zmogutis tai nepuole i krastutinumus ir sumokejo reikiama suma, patraukem link salos, prisedom ant akmenu tai cia buvo ~14:30 gerem su neshi alu, rukem, kalbejom, dar padejau vilnietei pabaigt, nes sake Kaune Utenos melynas kazkox netox Cha cha, na Juoda_katyte jau pradejo nerimaut ir skambint, tai mes patraukem link fontano, ten susitikom su Juoda_katyte, BRAIN, Andriux ir g0rilaz, (na kai kurie pilieciai nelabai jau laikesi ant koju bet tiek jau to, BRAIN turejo uz du stoveti Cha cha) tada parashe Plunksnia kad ji prie fontano, as su neshi nuejom pasitikt Plunksnia buvo su kazkokiom dviem draugem, tada visi patraukem i sala link kazkokios Juodos_katytes chebros, pasisveikinom, tada shrnz, Andriux ir BRAIN nuejom alaus, dar g0rilaz uzsiprashe poros Utenos melyno, na kagi, as vel paemiau Utenos auksinio pora skarbonkiu, BRAIN paeme Utenos melyno viena, grizom i sala, gerem aluti kalbejom kazka, neshi kazkaip labai anksti isvyko su ja ir Plunksnia, na tada mes kalbejom dar ten kazkokia chebra px buvo, ji isvare mes dar sugrizom i ta salos vieta kur Kauno priesmeet’is vyko ir patraukem i Metropoli, ten paemem ledu, kas vaniliniu kas karameliniu, parukem, g0rilaz atejo laikas vykt, palydejom ji iki stajankes sutikom neblogibatai su juo iki fontano paejejom, tada nusprendem eit iki pilies, kazkaip iki pilies nedasiejo, tai kazkur nuvarem biski zemiau Vytauto baznycios, ten buvo: shrnz, Juoda_katyte + BRAIN ir Andriux + Edita (Juodos_katytes drauge) na jie ten rode zinias kas kiek kamasutra ismano, vyko ilgiausio laiziako konkursai, na man kaip teisejui nusibodo, tada jau galvojom skirstytis, patraukem link stajankes, tada kazkaip sugalvojom i Kauno pili uzshokt, ten prisedom uzsirukem ir prisitate kazkokie "Kauno verxai" su pusle 9.5, px dar Juoda_katyte pavaishino, kazka bandem velt bazara, nu pasimate kad kazkox kaimas kaip is Marijampoles ar kazkas tokio, tai Juoda_katyte paklause jus turbut is Panevezio ar is Siauliu, tai sake kad ne, nes jau metus Kaune gyvena Cha cha, nu px viskas su jais kazkaip baigesi laimingai, parukem patraukem link stajankiu, shrnz su Andriux pasilikom vienoj stajankej, Edita, BRAIN ir Juoda_katyte nuejo i kita, sedom su Andriux i 7 shleika, pavaziavom, dar Andriux sutiko kazko pazistama Roka, na as pastebejau kad man 10 trulikas varo tai atsisveikinau ir ishskubejau i trula, chatoj parsiradau ~20:30
na tai tiek butu is siandienos Kauno mini meet’o nors lyginant su praeitu tai gavosi grand meet’as Cha cha

Oho! Apakęs Beveik kaip biblija… Cha cha Shiaip, tikriausiai Jum ten smagu buvo… Laimingas

neblogai neblogai buvo, o siaip ilgas nes pagal uzsakyma prashe viska aprashyt, nu tai negi man gaila? Cha cha

Zinai, kol perskaiciau… Jei man reiktu rashyt, tai uzmigciau Nekaltas

na tai as rasau tokiu greiciu kaip ir skaitau, tai man dideliu problemu nekyla

Tai shaunulis Tu tada.

as zinau

o bozheas tokia gyrta buvau, kad neklauskit…
namie vos neishsidaviau… mes su mama kabinam uzhuolaidas o as vos pastoviu Juokiasi
Siaip geraj , kad buvo BRAIN, buvo kas laike mane Juokiasi
Siaip laaaaaaaaaaaaaaaabaj fajnas meetas TaipTaip
tik gaila fotkiu nebuvo Pavargęs
organizuojam dar???
Klausyk shrnz pamirsai kad susititkom neblogiBatai, kazhkaip jis ant manes bnebepyko Juokiasi

O ar butina viska boldu rasyt?

net nepastebejau kad girta buvai ir ten ant kazkokio bloko saloj liuliuko dariai Cha cha o siaip bata aprasiau

shrnz!!!
pamirsai pasakyti, kadf laiziako turnyna laimejo JUODA_KATYTE IR BRAIN!!!!!!!!!
Mes profai o ane Edita ir AndriuX fu Juokiasi

o mes su Roku gryzom apie 21:00 , viskas normaliai , tas dar ka tik ish mentines , mentai nusivede nes alu ne vietoj gere Cha cha ( gerai , kad manes ten nebuvo Šypsena )

nu ka zinau ten man buvo visaj minksta mano salikelis buvo pagalvyte… o ka? Nekaltas

na tai jau parasei, o tai jus su BRAIN daznai treniruojates? Cha cha

istorijos moralas:
girtam zmogui ir cementas minkstas Cha cha

kaskart kai susitinkam o taip buna pakankamai daznai Cha cha

nereikia cia jokiu moralu Ne
Ant cemento smagu buvo guleti Taip

Juoda_katyte nerimavo todel, nes mane draugaj laike, ir sake kad as per girta, kad mane galetu viena paleisti!!!
Galbut todel as skambinau ir bandziau vaduotis ish ju nagu!!!!!!!!!
Begu o jie mane pagauna ir vel pasodina!!!
Geraj, kad maen svelniai laike BRAIN
shrnz atsimeni, kai verkiau ant to cementinio bloko Juokiasi

Mirkt meetas Gerai