shilumos link


shilumos link

minimalistine, bet gera

kas gi daugiau pagirs mariju*, jei ne bružilė. Na, Grigas dar, bet jis siuo metu sesijoje… As, asmeniskai, cia nieko gero nematau. fotografijos objektai issibarste po dideli plota ir kadro plocio apribota kompozicija ju niekaip nesugeba sujungti i viena paveiksla.

Taip, issibarstymas kiek per didelis, nors nuotaika juntama.

Martynukas,myli mane? nepavydek bruzhilei,ji pirma

Martynuk,eitum verchiau kokia fotoknygute paskaityti,apart pezejes nesamones

Martynukas neblogai užkaltų įsidarbinęs kritiku Cha chaNors išties išdėstymo norėtųsi kiek kitokio…

pvz.kokio ishdestymo jum noretus? jei dar Martynukas sugebetu savo 'zhinias’pritaikyt fotografuojant,tai dar ir kadra koki nebloga padarytu Mirkt kolkas tik liezhuviu mala ir tiek .vertinu kritiku nuomones,kurie net nefotografuoja,o protingai shneka,o chia zhmogus, kaip ir kritiku but noretu,bet kad sau nepritaiko,o juk fotografuoja.beda

Cha chaman Matrynukas imponuoja savo jumoro jausmu Šypsena Bet tik jis nelabai teisus sioj vietoj. Nuotrauka labai gera. Ypatingas akcentas, kuris dera su pavadinimu - istrizas svelnus sviesos srautas per nuotaukos viduri. Gerai

Martynukai, o aš tuom didžiuojuosi Cha cha Aš džiaugiuosiu, kad turiu ką girti ir kuom girti. Labiausiai šį žmogų gerbiu už tai, kad jis turi savo nuomonę ir asmeninė kritiką. Negana to jis sugeba komentarus pagrįsti savo nuotraukomis. Na bent jau nėra žmogus daug šnekantis ir nieko nedarantis Be be be Juokiasi.

Kodel tokia visuotine reakcija i Martinuko zodzius? Nekaltas Juk jis tik vienas is N dalyviu, reiskianciu cia savo nuomone. Itariu jog marijus&co taip iprato prie geru atsiliepimu, jog kritika laiko kazkokiu nesusipratimu Cha cha. Bet nieko, sveika Kietas

Badai,tai ne kritika.ir pats zhinai

nu tai jei ne kritika tada ignoruok Šypsena

…subjektyvu…bet ir aš negalėčia pasakyt,kad ana man patika… Mirkt…ilgiau insžiūrejus,tų trijų objektų tarpusavio išsidėstymas lyg ir pradeda kabint…

Babauzhi, nea. ne ish tu Mirkt

marijus&co Cha cha

incorporated Mirkt gal kas nori istoti i fankluba?

Cha cha

Wabailaiti, jei LABAI ilgai isiziurejus, tai ne tik tie trys objektai tarpusavyje susikabins, bet ir Jezu per vandeni beeinanti pamatysi. Viskas priklauso kokiais gerimais paremsi isiziurejima. beje, marijau*, jei mano parasymas - ne kritika, tai ar po sia fotografija yra bent viena labiau i kritika nesanti zinute? Beje, kur jus matet muzikos kritika, kurianti simfonijas bei knygas rasanti literaturos kritika?

labai išsiskyrė nuomonės tai parašysiu ir kuklią savo-nieko čia nėra,na nebent labai vykęs pavadinimas,kuris tempia kažkiek ir foto ŠypsenaAtsiprašau autoriaus Šypsenagali nekreipti dėmesio,aš tik mėgėja…pafotografuoti,ir parašinėti Šypsena