Sexas su nemylimu !!!

Sexas su nemylimu !!!

Sexas su nemylimu.
Aisku,tuoj visi prades aiskinti,kad reikia skirtis,bet…neimanoma:yra vaikai,nera kur iseiti.Liūdna
Pasiimu Vyraiji tik tada,kai organizmas fiziskai reikalauja,o taip tai
begu … Taip Skaudu ,kad taip yra.

Zinau as tokiu atveju
yra seima , vaikas, meiles Ne
Vyraivaiksto pas Moterys
Moterysvaiksto pas Vyrai
va taip ir gyvena Aš nekaltas

na dar yra vibratoriai

Cha chaCha chaCha cha

man atrodo ne is to kampo paziurejai i si reikala Cha cha
ar ba as ne taip supratau Aš nekaltas

Va įdomu kaip bus kai vaikai suaugs ir jau turės savo šeimas… ar dar liks kartu ar kaip … Aš nekaltas

pažistu ir aš tokiu porų Taip jos nesiskiria būtent tik del vaiku… tarp ju meiles irgi nera… ir gyvenimas toks nemielas… ka tokiu atveju daryti nežinau - skirtis turbut… bet kai yra vaikai - tai padaryti sunku Taip gal tada beleika susirasti gera meiluži?

Dažniausiai patys vyrai Vyrai prie to priveda …
Jeigu jis nedėmesingas Blogai, grubus Kietas, šaltas … pilnai tave suprantu Taip
Nieko nepadarysi Ne … visada norisi švelnumo ir būti geidžiamai …

Visiems pasitaiko…

Klausimas toks del ko? sportinis azartas, badas ar rasiu ko dar nerades???

ir iskart ant vyru ApakęsApakęsPiktasCha cha
moterys sventuoles Cha cha

Tikrai, Bagira, užlenkei tu čiaAš nekaltas

vyrai jau kalti vien tuo, kad gime… Cha cha

anot bagiros iseina,kad kiekvienas vyras tik gimes yra potencialus istvirkautojas ir nusideelis! Cha cha
o merginos tikros sventuoles! Šypsena

Dar, kad kvėpuoja Cha cha

o neduok die,kad dar netycia pirstelsi,tai isvis pasaulio pabaiga prasides Cha cha Cha cha Cha cha

Geriau varom paskandinsim savo liudesi Taurė Cha cha

varom varom!
po koki viena Taurėpadarysim! Šypsena
visi renkames bare! :v

Man atrodo, nelabai mane supratot Ne
Aš turėjau omeny (geras žodis - omuoCha cha), kad pilnai pateisinu Taip, jei pana Moterys eina na lievo, jeigu vyras jai skiria per mažai dėmesio Nustebęs
O tai ką, reikia pastoviai sėdėti, pergyventi Liūdna , kad su vyru ***ina Blogai, bandyti perauklėti Kietas … kartais taip norisi paprasčiausiai atsipalaiduoti … Mirkt

O galvoji Moterys tik del to eina? Aš nekaltas Turiu liudna pavyzdy, kai vyras Moterys be proto mylejo, rupinosi vaikais - o tai nei vaikai galvoj, nei vyras… Na pravo, na lievo … Piktas

Tik pazhiurejau ir ish kitos puses…