Sexas po trumpo laiko.

Sexas po trumpo laiko.

Ten, kur sita nuomone vyrauja, jinai dar nepaseno ir stengiamasi myletis po pakankamai ilgo pazinties laiko. O kur ji paseno, ar tokios isvis nebuvo, ten nevyrauja ir mylimasi pagal aplinkybes, poreikius, bendravimo podudi bei intensyvuma ir pagal asmenines simpatijas. Pakankamai issamiai atsakiau? Cha chaCha chaCha cha

kieni cia nuomone? tavo ar seneles pasakyta? duodu garantija kad tau tikrai nedaug meteliu, nes kvailokas klausimelis Cha cha

Na, jei Tau sitai neatrodo issamiai… Aš nekaltas Ko Tu tikiesi? Kad pateiksiu sarasus zmoniu, kurie mano vienaip, kurie kitaip, o kurie isvis nezino kas tas yra? Mirkt Visi skirtingi, visi skirtingai masto… Zymiai svarbiau yra nesusipykti del tokios smulkmenos…

tai kada nori tada ir myliesi

Klausimai isduoda amziu. Jei ne fizini, tai intelektualini tikrai. Mirkt

remiga; tamstai ir paciam ne per daugiausiai meteliu)

o gal duopkei gal menuo ar dvi savajtes jau yra labai daug

jau paseno

Manau,kad tai priklauso nuo situacijos…

Manau,jei nori islaikyti santykius kuo ilgiau,tuo veliau pradek myletis.As tai ilgai nemegstu tempti gumos

Na jei abu to nori…tai kokia prasme kentetiŠypsena Nemanau kad nuo sex’o draugyste susilpnetu, netgi atvirksciaiŠypsena

Tai turi pribresti. Cia kaip ir su vynu - pribrandintas skanesnis uz jauna… bet perlaikyt irgi nereikia - surugs Mirkt O siaip tai kiekvienas gudrus pasneket, o kai reikia susilaikyt…! Cha cha

Koks skirtumas,nors ir po penkiu minuciu,kad tik abiems gera butu.

Gerai

KALLLAAABaisuBaisuBaisu

Mano manymu viskas priklauso nuo aplinkos ir tavo poreikiu. Jei nori pasimyleti (gamta saukia), tai uztenka ir trumpalaikes aistros arba nugaletojo jausmu atsiradimo. Ir siuo momentu tau zmogus domina kaip tik mesos gabalas, kuris gali buti panaudotas pagal paskirti.
Visai kita situacija, kai tu planuoji, kuri rozines svajones ir tau zmogus netik kunas, bet ir dvasia. Cia jau sudetingiau nes pasiekti dvasiska artuma tai jau ne tris pirstus aplaistyti. Tam reikia laiko, bendru interesu ir aisku cia jau eina kaip auksciausias ivertinimas bei nuolankumas sex’as (I)

Zinoma, nebutina ilgai isdraugauti su mergina, kad permiegotum. Tarkim, mano atveju: buvom su drauge tik pazistami, bet permiegojus man su ja, pradejom ir rimtai draugauti Širdis Cha cha

Kazi, per metus nuomones niekas nepakeite? Šypsena

kazhkokia nesamoneBlogai tai plem, susitariam, kad pasimylesim po kokiu 3 men bendravimo ir rejkia laukti, nors nori dbr?Juokiasi ****zJuokiasi
na zhinoma, pirma vakara gal ir nerejketu, na bet cia irgi nuo daug ko priklausoŠypsena

As manau,kad mergina,kuri po keliu dienu praskiecia kojas yra:arba labai isimylejusi,arba kvaila[naivi]
Manau,kad pirmas kartas miekvienai[bent 80%]merginai yra labai didelis zingsnis!TaipTodel nenoretusi visko sugadintiNePries praskieciant kojas reiktu labai gerai pagalvoti ar tas vyras su kurio tai bus daroma tikrai myli ta pana ir tikrai uz savo veiksmus deramai atsakysTaip