sex'as be sargio, ar tai saugu?

sex’as be sargio, ar tai saugu?

sex’as be sargio, ar tai saugu? nenuleidau i ja, nuleidau jai ant nugaros… bet ar mes galim buti ramus?

tu bicas durnas…

ir viena kad vartoji tokias frazes nenuleidau i ja nuleidau i nugara sugriovei mano pasiryzima tau paaiskint

ir sekmes po devyniu menesiu… tikiuosi tau bus dabar depresija…

cia jau net supykau… atsiprasau Šypsena

nu ner taip labai viskas blogai kaip tau raso. su viena pana taip 2 metus metus mylejomes ir be pasekmiu. nu bet geriau nerizikuokit ir pradekit vartoti patikimesnes kontraceptines priemones.

ramas` rašė:

na aš rimtai, man 18, neisiwaizduoju ka dabar daryti…

nu zudytis tikrai nesiulau. bus dar tu proguCha cha
geriau nupirk panai nestumo testa. abiem turetu ramiau tapti. ir tik neparodyk savo panai, kad panikuoji.

tu cia baik nusisneket… patikes dar tavimi kokie kvaileliai (cia ne tau ramai)… ir tada galesi kiekviena ryta bangoj skaityt po 10 zinuciu sia tema…

cia del tu dvieju metu gali but visai kiti reikalaiŠypsena

Ralis. rašė:

nu ner taip labai viskas blogai kaip tau raso. su viena pana taip 2 metus metus mylejomes ir be pasekmiu. nu bet geriau nerizikuokit ir pradekit vartoti patikimesnes kontraceptines priemones.

shania rašė:

Phila rašė:

Nu, p.diec… Cha cha ir vel tu search’ini zinutes, kur as parashiau? Mane tuoj apims paranoja! Šypsena
O sekmes cia kam linki? Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha
P.S. o tu gal rukyt pradejai? Mirkt bo ikonele uzdejai su cigarete? Šypsena

o ka negalima? Cha cha juk taip knieti ka tu ten rasinejiCha cha o dar kokios zinutes bei komentarai Apakęs vai vai vai…o sekmes tai visiems

p.s. jo tik del taves rukyti pradejau, privertei, ir dabar as tau lipsiu ant sazines…

lipk lipk ant mano sazines… tik nepaslysk Cha cha
o sekti galima-as neturiu ko nuo nieko slept Mirkt o komntarai-mano nuomone. Ir, bent jau, ne kokia p.yzdavone …sorry uz zodzius…bet neradau kaip ishsireiksht ŠypsenaBučkis

Jei mergyte protinga- tai naudoja kontraceptines, arba po tokio akto lekia i vaistine ir per artimiausias 8h. isgeria Postinoro ta****e- pakankamai veiksminga tik jei per daznai tai jau labai kenksminga…