***---***--- Sex Klubas ---***---*** Organizuojamos Orgijos

Dar nenoriu keltis Liūdna Dabar labai ****ova Mirkt

mantykius rašė:

Jei rasit paneliu tai dar linksmiau bus Šypsena O prisijunkt tai vis gali Šypsena

Ne suteneris aš, ne suteneris Liežuvis

sunus rašė:

galiu prisijunkt?

Is ziemo miego pabudai?? Kietas Cha cha

Varliūkštis rašė:

zladeika rašė:

Varliūkštis rašė:

mantykius rašė:

Jei rasit paneliu tai dar linksmiau bus Šypsena O prisijunkt tai vis gali Šypsena

Ne suteneris aš, ne suteneris Liežuvis

Nu ne tame esme varliau Cha cha

Aš nekaltaso kameAš nekaltas?

thinking…kame kame kame?..I have no idea Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena
Turbut tai del praktikos trukumo …Aš nekaltas

Tai kas cia bl-et per barelis,jei nieks nesiruosia normaliai istvirkaut.Gal nemokat?Samdysim repetitoriu.Gal yra norinciu?

Pimpirim Mirkt Tu tikrai nuostabi Mirkt Galiu ash, bosas, uzhsukti pas tave ?

mantykius rašė:

Pimpirim Mirkt Tu tikrai nuostabi Mirkt Galiu ash, bosas, uzhsukti pas tave ?

Ei mantykius, ne tik tu, o visi esantys "shagom marsh" i raudonaji…: D: D: D

grazus daikciukas Šypsena

kaip supratau šita, kaip ir 8600 (ir 8610) atsilenkia ir visuj yra qwerty klava…na, man iš visu triju modelių atrodo geriausiai ir patikimiausiai…

Bl jau kaip tos noskes issigime, sita dar puse velnio, bet kitu tai nepernesu

Išmatavimai (aukštis x plotis x storis) 107 x 47 x 20 mm Svoris 100 g Standartinė baterija Li-Ion 850 mAh Maksimalus budėjimo laikas 240 val Maksimalį pokalbio trukmė 420 min Ekranas Grafinis (128x128 taškų) spalvotas (4096 spalvos), vaizdas pasukamas 90 laipsnių kampu Dažniai GSM900 GSM1800 GSM1900 Kvietimų registras (priimti - siųsti - praleisti) 20 - 20 - 20 Kiti duomenys vidinė telefono atmintis : 1000 numerių vidinė SMS žinučių atmintis : 150 žinučių vibro-skambutis laikrodis žadintuvas kalkuliatorius infraraudonųjų spindulių jungtis IrDA WAP : 2.0 pilnevertė QWERTY klaviatūra greitas rinkimas pokalbio trukmės laikmatis pokalbio kainos laikmatis laukimas peradresavimas galima gauti ir siųsti SMS iki 459 simbolių SMS šablonai SMS chat galima siųsti melodijas ir paveikslėlius naudojantis SMS galima gauti ir siųsti EMS galima gauti ir siųsti MMS SMS rašymas nuspėjimo būdu T9 rodo skambinančiojo numerį ir vardą kiekvienam kontaktui galima priskirti kelis numerius ir tekstinius įrašus bei paveisklėlį kontaktų grupės 20 polifoninių melodijų 10 monofoninių melodijų galima susikurti asmenines melodijas animuotos ekrano užsklandos (galima sisikurti asmeninę) meniu spalvinės temos žaidimai galima atsiųsti žaidimų integruota laisvų rankų įranga 3,5 MB dinamiškai paskirtomos atminties įliustruoti SMS (iki 50) Java (J2ME) kalendorius su priminimo funkcija darbų sąrašas valiutų konverteris numerių rinkimas balsu telefono valdymas balsu diktofonas GPRS HSCSD EDGE Pop-Port jungtis Bluetooth SyncML XHTML naršyklė WAP per GPRS/CSD USB koduotės: HR, FR, EFR animuotas meniu FM bangų stereo radijo imtuvas ePiniginė skaitmeninis foto/video aparatas (rezoliucija: 640x480 taškų; naktinis rėžimas; nuotraukų galerija)