Setono magiskas skaicius

Setono magiskas skaicius

6 6 6

Gal kas zino kodel butent sis skaicius vadinamas Setono magiskuoju skaiciumi?
Gal kokia istorija biblijoj parasyta?
turbut neatsitiktinai toki skaiciu pasirinko… Nekaltas man tai pvz grazesnis yra 333… Šypsena o gal kokia magiska galia slypi jame?
tai ar kas zino, kuo ypatingas sis skaicius???

Gali paaiskinti ko ypatingas skaicius 69 Cha cha

nieko nzn bet mane persekioja viskas kas su 6 susijeBaisu
beje, 9 irgi yra 6tas, nes jis apverstas…
taipogi 12 = du 6tai…
24diena taipogi = 6 (2+4)
nu ir taip toliau ir panashiai…Girtas

p.s.o ko tu chia taip ishsigandaiNekaltasNekaltasNekaltas
ir kodel nusprendei jog esi pazhymetaNekaltasNekaltasNekaltas

…todėl,kad šėtonas važinėja su valst.numeriu"LRV 666"…ŠikšnosparnisŠikšnosparnisŠikšnosparnis

nes mano kunas pazymetas Liežuvis

Baisu Vajei, nejau ir aš paženklinta, jei spręsti pagal gimimo data 12.06 (6+6+6) - visi trys šešetukai. Ir ką dabar man daryti?Nekaltas

Parodysi?Nekaltas

Bendrai nerodyk, bo trauki ant BK Juokiasi

ant ko ko traukiu?

MirktUzaugsi, suprasi…

o gimimo metai kokieApakęsApakęsPavargęs

ei tai gal dabar pasakyk Nustebęs jei labai drpviesi, tai gali ir i privata Cha cha

Dėmesio!Uwaga!Atention…Vnimanie…Achtung…Ot sovetskogo inform biuro…TūsasTūsasTūsas
A jei rimtai, tai kiek teko domėtis Biblijoj apreiškime Jonui yra tokios eilutes:…Jis(žvėris) verčia visus, mažus ir didelius, turtuolius ir vargdienius, laisvuosius ir vergus, pasidaryti ženklą ant dešinės rankos arba ant kaktos, kad niekas negalėtų nei pirkti, nei parduoti, jei neturės to ženklo- žvėries vardo ar jo vardo skaičiaus. Čia slypi išmintis! Kas išmano, tepaskaičiuja žvėries skaičių, nes tai žmogaus skaičius, ir jis yra šeši šimtai šešiasdešimt šeši.!!!
tai va chebryte iš kur jūs traukiat 666, tai nežinau ta yra ne tas pat kas šeši šimtai šešiasdešimt šeši.!!!
Kaip žinot tuo laiku romėnai nesinaudojo arabiškais skaičiais, o bet koks jų parašytas sakičius buvo tarsi žodis pvz.: VIC-5,1 ir 100, MCX- 1000, 100, 10.Nekaltas
taip pat užrašinėjo skaičius ir graikai ir žydai(savo raidžių žymėjime aišku). Yra tokių skaičiavimų, kad popiežius gali būti žvėrisKanda pvz,: skaičiuoja" VICARIUS FILII DEI" Dievo vietininkas žemėje atmetus nenaudojamas raides ir sudėjus skaičius gaunasi 666…Bet aš kreivai žiūriu į taiNe
A dar nesidomėjot BAR kodais ant prekių? Po kiekvienu subrūkšniavimu yra skaitmenys, o po pirmu, viduriniu ir paskutiniu( ilgesni tokie) NĖRA. O du siauri brūkšniukai ir yra 6, tai kas gaunasi- prekė identifikuojama tarp trijų 6…Interesna? Ir kas taip sugalvojo????
Aptingau rašytLiežuvis einu miegot jau, jei sudomino klauskitNiam niam

Visai fainai-pazimetas.

žinau,kad Anglijoj nerasi nė vieno automobilio su tokiu valst.numerio ženklu…prietaringi anie…Nekaltas

Na reik pas tatoo meistrą nueiti ir truputėli pataisyti 666 į696969 va bus ir ženklas geras ir tris kart geriau

bliaaa Apakęs tu cia isfilosofavai tiek? Cha cha

ir prie ko cia tas tavo tatoo?

Nu nežinau Xamlo bet pas mus BK- žymima rašalo kasetės spalva Juokiasi