Sergu paranoja?

Sergu paranoja?

manau ,kad jeigu Tavo vyras protingas to nebus
koks skirtumas kieno vaikas jei tu ji augini,tai jis ir yra tavo ,
aisku gal jam kiek ir psixologiskai ir sunku bus .

bet jei jis myli Tave ,Ir savo sunu ,be abejo myles ir kita vaika .
Dziaugtis manau turetu ,turi paauginta sunu,su kuriuo gali bendrauti.

zinai o as turiu priesingu pavyzdziu, mano labai geras draugas ,paliko seima 2 vaikai (nu del skirybu abu turbut buna kalti)
islaiko juos ,bent tiek gerai.
gyvena su kita ponia kuri turi irgi 2 vaikus ir pasigimde pries metus leliuka ,ir zinai jis myli visus juos ,neisskiria ir vyresnelius kaip tevas paaukleja,jie 8 ir 16 metu.
aisku visokiu tu diedu yra ,bet kad nemyletu vaiko ,jis gi automatiskai jam draugas ,ir dar berniukas ,
Nu gal Tu pabandyk pakalbet su Juo tomis temomis ,neziurek i drauges ,
Nuteik ir isklausinek Ji ,kaip elgtusi ,aisku vyrai nelabai gali ir nori kalbetis ,tokiom ,sunkiom ’ temom ,bet Tu pamegink
sekmes Tau.Gėlės

p.s nepamaciau galo sakinio.
o del vaiko ,kad jis sakys aha jis man ne tevas
O cia kaip jusu santykiai su vaiku bus ,jei jis jausis atstumtas ,nereikalingas gli taip buti ypac paauglystes amziuje
gal net reiketu ji labjau mylet,ir vyrui tai padaryt pirmiausiai,eit i kontakta ,bendraut daugiau. netgi mazajam duodant kiek maziau demesio

KLIACKA: jei tas vyras tave tikrai taveŠirdispatikek-pats dar vieno vaiko gimimo faktas daug ka sustatys y vietas-patikek,is praktikosGeraiTaipO Vyraidazniausiai apie visokius nuvaziuojancius traukinius dazniausiai nusipeza del pernelyg vidiniu stabdziu ,baimiu ir egoŠypsena

kliacka, jeigu nerimauji, pasidalink su savo mylimu Vyrai - o siaip tai as netikiu mitu apie vienoda meile visiems vaikams. jeigu vaikas ne vienas, tai beibyniams vis tos meiles neuztenka, jie pavydi tevu demesio, konkuruoja… o tevai - ne sventieji, irgi turi savo silpnybiu - ziurek, buna, kad teveliui apskritai su sunum sudetingiau bendrauti, negu su dukromis, arba atvirksciai… ir kazkas butinai jaucia skriauda.

betgi esi tu, - mylima mamyte, visus savo vaikelius matanti, jaucianti ir atjaucianti… sugebanti paskirti demesi tam, kuriam jo tuo metu truksta - ar ne?.. Cha cha Cha cha Cha cha

man atrodo, maziau reikia bijoti, drauge stengtis padaryti viska taip, kad po to galetum pasakyti - na, as padariau viska, ka galejau tuo metu… Vaikai vistiek traumuojasi - traumos ir suvokimas, kad negauni visko, ko norisi - gyvenimo dalis, su kuria tenka visiems susidurti… galim tik padeti tai isgyventi vaikams, budami jiems demesingi.

va tai pridesciau cia.

tikrai nematau tame problemu jei pradzioje yra sutarimas tai toliau manau klostysis gerai, jei mano brangioji turetu savo babiuka ash ji taip pat sekmingai myleciau ir aukleciau kaip savo atzala

O man atrodo, kad svarbiausia jog tu pati savo vyriausiaji myletum ne maziau nei jaunesni(uosius)… O jei vyras dabar randa bendra kalba, tai turetu ir veliau rasti. Šypsena

Yra ir kita reikalo puse, kadangi jis nera tas biologinis tevas, tu i viska ziuri daug atsargiau. Jei abieju vaiku tevas butu jis ir jis truputi maziau pradetu skirti demesio vyresniam (tai visai naturalu, nes mazesnis daugiau demesio ir reikalauja), tai tu nelabai apie tai ir susimastytum. Zinopma. jei po antrojo vaiko gimimo vyresnysis yra visiskai atstumtas, tada reikia kalbeti su savo vyru.
Cia panasiai, kai patevis paaukleja vaika, tai mama, galvoja "aaaaa, vistiek nesavas", o kai tevas, tai "taip ir turi buti". Nepamirsk, kad ir jam labai sunku islaviruoti. Zodziu patevis turi buti dar geresnis uz tikra teva, nes visi jo veiksmai stebvimi pro padidinama stikla.

Nesusiduriau, tai negaliu buti tikras, kad padesiu.

Mieloji, svarbiausia tai, kas yra jusu sheimoje… Va pas mane atvirkshciai buvo.Mano dukra mano draugo sheima ir gimine prieme labai nuoshirdzhiai. Jo mama myli ja kaip tikra anuke…o va jis nesugebejo buti tevu ne savo mergaitei… Tad nekreipk demesio i gimines, su laiku jie pripras, susitaikys. O jei ne - juk svarbiausia jusu santykiai. Sekmes Tau!

KIEK TOKIa be tuningo kainuoja?

gaila ne coupe

liuks!!!

Liuks!

Gerai