Seni televizoriai - kur deti?

Seni televizoriai - kur deti?

Ka zinau, gal kur superka vien tik del senu detaliu, nes taisymui gali buti naudinga. O jai niekur, tai ismesti.

trafus pasilik, padovanosi stiprių gamintojams. jei yra keraminių lempų lizdų, irgi nieko daiktas, o visa kita- stambiagabaričių daiktų savartynas/aikshtelė…

garsiakalbiai dar nieko … šiaip tai yra tokių elektronikos laužo utilizavimo firmų, patikėk, jie pasidarys šiokį tokį pliusą iš to … bent jau atvažiuos patys pasiimti, tia tikrai.

Ble netycia istryniau B.Brother zinute, sorry. Joje rasyta buvo: Kuom teliku dinamikai neblogi ( na panasiai kaskas). Atsiprasau…

Tu man žiūrėk bl… Piktas O tai užbanysiu… Cha cha Ką dar nuo vasaros neatsigavai? Klausimas skambėjo panašiai…

Neatsigavau, traktoriaus baronka nuo klavos biski skirias neipratau dar… Cha chaBeje mano klasiokas turejo is senu teliku ar tai radiju dinamiku kolonkes pasidares, atvira galine sienele tokias, tai grojo netgi labai neblogai, auksti ir vidutiniai labai detalus… Taip O ir jautrumas tu dinamiku geras…

O pacios lempos bevertes ? Ta prasme pvz lempiniam stiprams jos netix ?

Jo transformatoriai vertingas dalykas is tu teliku,isivaizduoju jei koki "kelma"270w reiktu nusipirti!is pasios deze lentos geros,laminuotos kik zn Šypsena

Kietas Na, neblogu cia minciu matau. Reiks turbut is laminuoto teliko korpuso grindis susidet, i automobili dinamikus. Taigi, ziuresim gal dar ko naudingo rasiu…

Pasiulysiu is kineskopo sieto apsauga kolonkem padaryti,gerai apsaugo masinose nuo nereikalingu daiktu ant palangiu!

Nuo kokio laikrascio gal ir apsaugo, bet pralaidumas tai geriau patyleti…

Dar prisiminiau,pries kelis m kaime turejau 2 lempinius tv,berods “raduga”,ir "taura"tai is vienos televozoriaus "banduros"gaunsi 1 grazi 3w kolonele,na dar "pisscialka"galima i virsu idet. Gerai

Atlenkimo sistemas nuemi ir i spalvotu metalu skupke per tiek teliku susidarys

Turi paieskoti kazkur maciau kad zmones vis dar uzsiimineja su lempomis. Gal ir supirks

Nueik i audio.ring.lt ten gal supirks

Vat jeigu telikas dar turi ir prisukamas kojas, tai zjb staliuką galima pasidaryt- aš namie net 3 tokius turiu!

Jeigu tu is Vilniaus as du telikus paimciau

ismest … arba padet prie konteinerio kam reiks tas pasiims. .vis vien tau jo nereikia … ot beda… Cha cha

Aciu visiems uz patarimus. Jus padejot man apsisprest. Taigi, nuimsiu atlenkimo sistemas del vario, transformatorius i deze, dinamikus taip pat.