..seni pc zaidimai.. mazdaug 1990m.-2000m.

…seni pc zaidimai… mazdaug 1990m.-2000m.

gal zinot is kur tokiu galima parsisiusti? Mirkt

dosgames.com

Turiu keliolika CD su 1995-1997 gamesais, daugiausia strategijos. Gyvenu siaures LT, Birzuose. Mastyk… jei reikia

nu as silutej gyvenu, tai man per toli birzai Nežinau… uzteks, kiek internete rasiu… Liežuvis

As gi nesiuliau kaip knygneshiui paciam pestute i Birzus ir atgal Cha chaAle … kolxoz delo dobrovolnoje, rasi I-nete - pasiimsi Šypsena

O ka su tokiais geimais veikt?

Emule yra 3 cd, classic games ar kazhkas tokio, tik beda kad nemazhai vokishku ir dalis tik demo versiju Liūdnas

OT:

Zaist. Supranti? Ne visi turi 2ghz procus ir radeonus9800pro. Kitiems pilnai uztenka pagrajint koki Mist, ar Alone in the dark, ar Dune. NE TIK GRAZUS BLIZGUCIAI sukuria zaidimo atmosfera Ne… Kadaise nulipes nuo Sinclair ir pamates ka gali 286 su soundblaster`iu buvau apakes Apakęs. O tu- ka su tokiais veikt… P.s. yra ir pas mane ju. Jei ka, kreipkis.

Gal kas žino iš kur parsisiūsti tokį seną žaidimuką… DARKNES atrodo taip vadinos, gerai nepamenu… Nežinau

turiu daug cd su 1998 m - 2001 m geimais.jei ka i privata.kaunas

o tu skaitai kad 286 siais laikais kompas? man asmeniskai tai tik didele skaiciavimo masinele, nors sisi laikais skaicialkes ir tai greiciau veikia Šypsena