sendien.

Juokiasi Žliumbia Juokiasi labiausia pavydžiu gebėjimo neperskaityt sakinio iš 5 žodžiu Cha cha nieko asmeniško, tik tai, kad tu dabar vadini gyvenimu, aš jau prieš 10 metų turėjau, nes biškį daugiau mokiausi nei iki 9 klasės Labas mokytis savo laiku reikėjo, Vycia Taip o dabar man rūpi saviraiška - 5 lygis pagal Maslow Taip o tu kuriam? Nekaltas

Yesss, buvau teisus del moderatoriu. Poh jiems viskas. Cha chaPaimti tai paimk nors ir 100 kg tu sapaliuku “irijusiu per giliai”, bet nefotografuok. Tai elementaru turetu buti. Ar cia man vienam tik taip atrodo? Cha chaVycka Juokiasi Gerai

Dzux, jaigu ka tai as 2 aukstojo mokslo diplomus turiu,ir 2 specialybe teip kad nesijaudink taip labai Bučkis

o, tai ko vakar nepasigyrei, papasakojai, kad nuo krūtinės stumi ir mocu važinėji, respecto taškų neužsidirbai Nežinau slapukas koks Flirtas o ką baigei? žemkę ir KKĮ? Drovus

nu ne, nepataikei Ne bandyk dar kartuka

gaila, maniau pataikiau, vyras sportininkas, stumia nuo krūtinės, tai padariau loginę išvadą, kad būsi minimum fizerukas… pagal postus, matosi, kad pirmoj kartoj nuo žagrės, tai vėlgi logiškai pamąsčiau, kad žemkės absolventas turėtum būt, bet va matai, ėmiau ir nepataikiau Nekaltas uch fygnia gaunasi, dabar visą naktį nemiegosiu ir svarstysiu kur reikia baigt du aukštuosius ir įgyt dvi specialybes, kad galėčiau su mocu važinėt ir nuo krūtinės stūmt… ai, dar ir upėtakį pagaut bei pasurfint vandenyne… Nežinau

wow Vau! suzavetas dedukcija ir iskalba ! Knygu nebandei rasyt ?

Juokiasi

tai tu žaviesi manim Flirtas tai krūminius išmušt grasini Baisus pradedu įtart, kad tavo požiūris į mano asmenį yra dviprasmiškas Juokiasi

aha, negaliu dabar apsisprest… irgi visa nakti turbut nemiegosiu Nežinau

cry me a river Žliumbia

Juokiasi Juokiasi

bijunai Gerai Juokiasi Žliumbia

laimikis tai ne blogas Taip Gerai bet komentarai tai zjbs dar geresni Gerai Gerai Gerai blia kaip įsimylėję tik nedrysta pripažinti Nekaltas Nežinau

galvoju,kodel mane taip suraite vycia ant bazaro,ogi jis 2 aukstuosius turi,liuks !!! Geraitai negeda man Nevycia,dzux,komentarai Geraitiesa laimikis Gerai Taip Cha cha

Gerai

Juokiasijo. nuotaika is kart acirado Cha cha Juokiasi

Gėlė Gerai

Gerai Gerai Gerai Taip