sendien.

sendien.

Vau!Nevezis?

vooo blinn Gerailiuks…

šaunu Gerai

ne,as i nevezi nelendu nes zmoniu tai Kvankt? Baisus

a ne šapaliukai? Nežinau

ne nevezis o dubysa- zinau i as pora tkiu viecikiu jau menesi saika ziobrius lupa, bet kazkaip nepavyksta dasigaut Ufff

Tris šapaliukai matosi…

2 ne. 3 taip.nes palikau,meskerelia.tai.ir nuejau,i kita vieta tolaiu ,ateinu uz kokio 30 min ir radau ji visa marmiske prarijas.ai niekaip neiskrapsciau nes iki siknos iryjas ,buvo ,kiti tai is vis mini sapaliukus ,trauke ,tai priaini kaip kimbasi ir pan,ir imeti atgal i eket juos kaip nemato Juokiasiir nuaini

o dydys koks?- tie trys sapaliokai tai sakyciau mazoki, jei ten desineje vonios skyle lyginant… beje ziema ant ko juos gaudot, neteko pagaut, aisku ir nebandziau…

ant.raudonos,su baltu marmiskes ,juos ir labai daznas virpinimias Mirktnu mazoki ,bet kiek atgal paleidau ju.reiks kita kart nufilmuoti ,nes jauciu netikit Juokiasi

Tuoj idesiu lydekos foto ir parasysiu, kad buvau palikes skrituli nuo 12.31 d. Juokiasi Juokiasi Juokiasi Pasiteisinimas del sapaliuko nerealus… Ir kas linksmiausia, moderatoriai ne tik neuzbanins, bet ir ispejimo neduos. Cha cha Vanagas vanagui akies nekerta. Taip

lifebeginsat7ms , viskas tau negerai - matai tik juodas spalvas… Blogai

as .tau .bebairo , jie kaip uzeina .palik blalaika tai nerasi ,iritrauks,jai tau nebuvo taip tai nestumk Juokiasias per juos 2 balalaikas.pra…ir kiek maciau kaip.taip buvo,o jai rimtesnis tai is vis sekundziu reikalas Liežuvis.tai pasimokiau jau

Nu ką norit sakykit bet šapaliokus aš tirys įžiūriu, nuo tuo puskaršio į kairę… O šiaip tokei šapaliokai jei užtakai tia kimba kaip išprotėję ir priešinasi gerai, riekia atsargiai kad avižos nenukaltu, bent pas mane neideliam upelį smagu kai jie kimba, tik dedesnio nei 20cm neteko pagauti…

Gėlė Gerai Labas

Nekaltas

reikia turėt mocą ir stūmt nuo krūtinės, tada matysite spalvų daugiau… Juokiasi

del avizos tai taip ,nes kabliai acilenke,ar nutrauke ,visko su jais buna Taip

Dzux, nepavydek, gal ir tu kada nors gyvent pradesi Apkabinimas