SEL


SEL

AS PRADEDU GALVOT KAD AS NE VILNIETIS O K A U N I E T I S …MYLIU ACIU

foto tai bbd gerumo Apkabinimas

Gerai

kenija vestas

Buvau Gerai

Blogai

turejo nesveikai but Gerai

Foto gera, atmosfera irgi (judėjo dauguma), kaip masofkei. Tik garsas man bent jau nelabai, nors turbūt reikėjo daryt kompromisus norint užpildyt visą erdvę.

Super Gerai

alfa.lt/straipsnis/11540172/Girtas.Selas.keiksmazodziais.is pludo.kauniecius.ir.Lietuva=2011-06-05_12-39/ Gerai viena diena nx pasiuncia, kita diena dievas jau, smagu, kad kaunieciai tokie principingi Ufff

nesuprantu aš to pamišimo dėl dabartinės sel muzikos Blogai

Marijampoles kvaileli, prie ko čia kauniečiai, jis plūdo tiesiog susirinkusią minią ir nieko apie Kauną nekalbėjo, lygiai tas pats galėjo būti bet kuriam mieste. Ant tiek bukas Juokiasi

Apsimyžusius marozus-pseudobaikerius pasiuntė ten, kur jiems ir vieta už jų atitinkamą elgesį. Nors ir nėra aukštas lygis taip elgtis, bet nieko keisto, kad vergai vėdarai nesupranta, jog leist save žemint nėra normalu. Mirkt

/\ +1

visos Lietuvos Egiukas su visos Lietuvos Žalgirio marškinėliais Apkabinimas

kazkada buvo pati geriausia Lietuvos grupe… tokios dainos kaip Lengvai, Sapnai, Leisk ir t.t

oi40.tinypic.com/1znvpl0.jpg

jus ta video paziurekit, kur jis siuntineja visus kauniecius, o ne tik straipsni paskaitykit Šypsena Lietuvai daug maziau kliuvo palyginti su Kaunu Kietas

“kieciausia komanda tai Vilniaus Statyba” Šypsena