Seku seku pasaką... panelems

Seku seku pasaką… panelems Mirkt

Atsilo oras…saule pasylde,ir alia kad kur kudlos kudlociausios,pasimate,kokios grazios panos pas mus Lietuvoi…Niekad nemaniau,kad bus man taip smagu cianainas gyventi…Vat…Dzekui panom,kad nebijo lysti i mini sijonukus,ir uz atleisiu kartais,uz tai kad kartais makiazas per daug ryskus,nors kas cia ta mada supras,ir kad plauku spalvos kartais nesuprantu…matyt mano skonis neislavejes,bet vistiek,nieko pries merguzeles Lietuvos nieko pries pasakyt negaliu…Bučkis

alia parasiau taip,bo smegenys ir man pasylde,bo nusisnekejimai paciam savo patiuk pradejoJuokiasi
http://www.banga.lt/admlt/2content.content_view_diary/79547-=(19787332
45

Alia manau liuks sukurti tema forume nei i temaJuokiasi
be jokiu klausymu,ieskojimu ar nuomoniu klausimo,tiesiog pasakyt ka galvoji ir tiekJuokiasi

gerai tu cia monologu varai… pasitikrink sveikataCha cha

Nieko niekam nereikia cia tikrintis. Negi nezinojai, kad zmogus mokantis su savimi kalbetis yra labiau protingesnis, issilavines, pasitikintis savimi??? Šypsena Kalbek branguti, kad tik macytu Cha cha Cha cha Cha cha

sek toliauCha cha

Nieko pries nesakai, o uz???

aha skaitau skaitau,ir matau kai vienas zmogus save giria -geras Juokiasi Juokiasi Juokiasi
good good monologas Gerai Cha cha

Flirtas Tikrai grazu, bet nelabai primena pasaka, labiau PAVASARI Laimingas

FlirtasovacijosFlirtas

Labukas pasakoriau Labas aciu uz alu!!! Girtas ir kompanija shokiu aiksteleje Labas

Alaus man negaila buvo,bo negeriu visai,ir nezinojau ka pirkti,o cekius tuos isleist reikejoJuokiasi
o kompanija sokiu aikstelei man taipogi maloni buvo,kaip fleiniaus uzpakalis?Juokiasi

Uz jei sakyciau ,pirstai labai ilgai rasant pavargtuJuokiasi
o geriau nesakyti,o veiksmais rodyti,kaip kas yra…manau viena,kuri man beprotiskai rupi,tai ivertinsJuokiasi
gal del jos ir man pavasaris sviesesnisJuokiasi

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Sijonukai tai sijonukai pavasarį…Nekaltas
O kaip ten su vyrų grožiu?Mirkt
Ir aš noriu akytes paganytiFlirtasŠypsena

Jega! tu patvirtinai mano nuogastavimus mano genialumu… Šypsena) nes labai daznai kalbuosi pats su savim Cha cha

pan-eliu seeeektuvas busiJuokiasi

As tiesiog kalbutai ka pastebiu ir ne daugiau.Juokiasi

matyt tada tu visai ne girtas Brode buvai? Apakęs Girtas nius flenio uzpakalis ,kaip pats prisipazino su melyne dabar Laimingas