Šekspyro sonetai

Šekspyro sonetai

Gal kaip tam laikmečiui ir neblogi. O šiaip tai man jie niekuo neypatingi.

ilga laika man jie nieko ypatingo nereiske… bet nesenai viskas apsiverte, pradejau juos skaityt ir likau giliai suzaveta Girtas

Man jie labai patiko… Laimingas Mokykloja analizavome… Tai 10 gavau Cha cha

Šiaip jau poezija man retai kelia ypatingą susižavėjimą, bet Šekspyras, Baironas, dar keletas autorių visada suvirpina kažką viduje. Šekspyro sonetai man ypač patiko mokyklos laikais. Bet ir dabar laiks nuo laiko mielai paskaitinėju.

Sekspyro sonetu knyga paskutini menesi guli ant mano stalo, bet vis neprisiruosiu labew ju paskaitinet:] Bet shape kiek esu skaicius - lb grazus eilerasciai…

tai jau tikrai kad grazus eilerasciai…Shekspyras, Baironas, R.M. Rilke ir keletas lietuviu rashytoju (kaip B.Sruoga, Ciurlionis, V. Macernis ir kt. ) mane labai zavi Laimingas~~

man labai patinka Taip Myliu

Sux Juokiasi

Na ne kievienas poezija moka tinkamai ivertinti… O gaila… Nekaltas arba tiksliau…kiekvienas turi savo nuomone… Pavargęs

Man be galo patinka Šekspyro sonetai. Gal kartais ir perdaug išaukštinamas tas meilės jausmas, bet vis vien - skaitau ir ašaros akyse kaupiasi… Nepakartojamos eilės. Šiais laikais niekas turbūt taip neberašo. Dabar jau tik visokiausi postmodernizmai… Bet Šekspyras gyvuos amžinai Taip

Man asmeniškai daug labiau patinka jo dramos Laimingas Galėčiau skaityt ir skaityt. O va sonetai nelabai Nekaltas

Skaiciau…bet nesuzavejo…

Man irgi Nekaltas

…kaipkada atrodo banalu kaipkada atrodo nuostabu…eiles pagal nuotaika…

kaip tik ryt per literatura analizuosim… tai sitie komentarai kazkiek naudingi;>>

bet kai pagalvoji kad dauguma ju tikriausiai buvo skirti vyrui, tai kazhkaip noras viska isivaizduoti praeina Pavargęs

Kam kam? Pavargęs

man tai asmeniskai jie - banalus… ir siaip… ny ocyn…

Ech, kad visi zmones tik tokias “banalybes” rasytu…