Sekmadunis !!!!!!!!!!!!!!

Sekmadunis !!!

Ka veikiat zmes kirminai Piktas ???as griu !!! !!! !!! !!!

beske Cha cha

latrelis Juokiasi vel ta superaudi Cha cha

pachmielinuos Girtas

cia s2 netkra Piktas !!!ka veikiat dalyviai? dar p1siu alau por ir miegtp

RM - tai tu dar nemiges ar dar/jau pusgirtis? Cha cha

huntero= cia 2.3 byturbo Piktas

varau baulingo pakalt bet turbut nevartosiu Ne

aha sitoi biturbo kaip mano bulkoi triple-Turbo Cha chamateka panai sprendziu gal yra norinciu padet 1 kursas Šypsena

dv naslaiciai Labasskiausi megot Taurė Nežinau

slaider parodyk foto panos, gal atsiras ir norinciu Cha cha

Proteinas > neturiu nes ne mano pana o tik paprase, kas funkcijas ln gerai sprendzia nes jau puse savo kurso pakartojau kad 1 uzdavini isprest gal yra studijuojanciu siuop metu?

cia ziuriu puse bangoj pijoku Cha chaRimtai isgeriu i menesi karta,du, jau taip kad galva skaudetu, o siaip buna bare isgeri alaus prie picos ar siaip vakare sedi filma ziuri pora alaus, arba siaip parukai zoleliu… Bet kad kiekviena 5-6 durt iki samones netekimo kazkaip nelimpa man Apakęs Kietas

rafinuotas-man prilio neycia Cha cha Blogaidraugai p[rikaino i baliu netycia .judu ilsetys Taip

penktadieni geriu,sestadieni geriu,visa savaite net alaus negeriu…iki penktadienio Juokiasi

negeriu nes laiko tam neturiu o ir netraukia labai, kartais Alus tik

■■■■■■ rytai,vakar buvo ta reta isimtis, tai susikraciau gal kokia 0.5 wiskio klube, tai siandien nu grynai lavonas, nedarbingas… nors galva neskauda, bet vistiek kazkoks dauztas visas…

yapfiles.ru/show/204258/9fd10f9761c488514d4b25902da0912d.fl v.html

bandau blaivytis is po vakar dalyvacijos Apsvaigęs. geriu kefyra. reik paskombyt pakalust ka vakar prisiciudinau bo nieko neraspamenu Cha cha