sekmadienine


sekmadienine

tik nepatogi i baznycia seneli vezt, nes dvidure Blogai

daug kas is senesniu tai prisigauna ant tu galiniu dureliu

kokiu senesniu - daug panu dar ir dabar nesupranta is kur durys atsirado Paplepėkim

pamiršai kai ką… žaliai nudažyt… Mirkt

galines duris? Cha cha

Nupustum koztmozas sita ?

***** sita alfa

daug graziau masina atrodytu, jeigu butu ideta normali rankena.

cinkas - pavelavai su patarimais 12 metu Labasplayer71 - tu geriau zinai Taip

woris - visą mašiną. negi nežinai posakio: perdažyt žaliai ir į pievą, kiti sako į prūdą. bet kokiu atveju pažeisti gamtos apsaugos reikalavimus ir išmesti nereikalingą metalo gabalą į gamtą Cha chadr002 - laisvai. Bet kad jau siūlot lengtynes, aš pasiūlau sąlygas. 20cm sniego (puikiai tiks ir gerai išmaltas miško keliukassu giliomis duobėmis), po pilną ekipažą(5 asmenys) ir dar po du maišus cemento į bagažniką. Tinka?

bl salygos Juokiasi Juokiasi Juokiasi tai tada as sitaip padeciau ir ferari bl Juokiasi Juokiasi ir britva ir visus supercarus Juokiasi Juokiasi Juokiasi

o pas mane ne dzipas, lengvoji masina, priekiniai varomi, kas negerai? Nekaltas Linksmybės

tokiom salygom gali su dr subaru lenktynEut Šypsena mano isvis nelenktInine dabar, ir jau su dujom 2 metai [dujos gadina kardana !!!] apie pruda zinau - bet kodel sita masina atsikratyt reiktu - nesuprantu. Be be be

pas mane su dujom treti metai ir kiek daugiau nei aštuoniasdešimt tūkstančių kilometrų Šypsena tokiom sąlygom nebaisu ir prieš doktoro subarine, visviena susėstų pakaba nuo tokio svorio, prošvaista ir taip nedidelė, kaži ar norėtų vardan sporo draskyti dugną ir lankstyti slensčius miško duobėm Juokiasi

Kosmoz - tai dujos pas tave tikrai sugriauze kardana Piktas todel tik priekiniai varantys beliko Cha cha

o kam tas cementas miske? Juokiasi

Juokiasi

šiaip sau, dėl smagumo Mirkt labai smagu žiūrėt į subine asfaltą braukiančias mašinas Kietas

miske nera asfalto Užsispyręs