Sekanti


Sekanti

Jeigu viskas pagal planą, ant pavasario turėčiau pasiimti, Quattroporte su V8 Girtas

sekanti buteli atsidarei? Cha cha

va is kur kaimukai nusiziurejo padazinetas motoro dalis Cha cha

huntero, alus baigėsi Žliumbiabusiu piktas dabar ant bangos, kol alaus negausiu. Poto ubags man lekcija atskaitys koks blogas esu buitinis alkoholikas ir t.t. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

GDI - dar 20min turi iki magazyno sulakstyti Mirkt

huntero, salia manes yra magazinas, bet ten tik alaus gerimai. Tokio š i save nepilu reikia alaus. Na nieko, namie yra vyno, ir dax degtinės Cha chaZmona su vaikais is namu issiunciau. Bus gangbangas siandien Valio

ciujiu nieko nebus,reik judeti iki silo pivos pirkt Cha cha

I koki sila judesi?

prie namu,iki alyno nespesiu ciujiu Cha cha kauno gyva paragausim po kurio laiko Šypsena

auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/volkswagen-golf/ id-1677323mylėčiau tokį Gerai

kipsas> apie koki alyna kalbi, nes aplink tave tik vitebsko turgaus m1zalynas Juokiasi ???

kur yozas? kodel jis nepaaiskina GDI, kad ne “sekantis”, o “kitas”! Sekantis - zmogus kuris kazka seka Piktas

O planas suvyliot eltona yo!za? Juokiasi

Woris nekalbu lietuviškai,

GDI - as ni tou sakeu, yozas karc no karto paaiskija ka nors, kas tikrai reikalynga dr002 - apie ka cia jus per viliones??

Dr jis man ne vyriškas ir ne sexy Juokiasi

drylio>tai ir sakau,kad nespesiu,nes alyno rajone nera Cha cha gerai ir silas kol kauno gyvo turi Taip

Remigijus o kuom tau gejai nepatinka?

Remigis Cha cha Cha cha Cha cha Gerai