...Seimynines laimes receptas...

…Seimynines laimes receptas…

Manau, kad kiekvienoje seimoje svajojama apie pasitikejima, meile. Kiekviena moteris tikisi buti laiminga, taciau kokiais budais??? Mano viena drauge visokiais budais isnaudoja savo vyra, ir jis jai paklusta. Nemanau, kad tai yra gerai, kad tokia seima gali drauge isgyventi ilga laika. Manau, kad mums – moterims – norint susikurti ta seimynine laime niekada nereikia visko tiketis ir visas problemas suversti vyrui. Kiekvienas esame zmogus, ir kiekvienas turime pastebeti vyro ar zmonos dziaugsma ar skausma, abu seimoje – tiek vyras tiek moteris turi buti ju abieju bendro gyvenimo rezisieriais. Manau, kad seimynines laimes pagrindas – sugebeti isklausyti ir suprasti vienas kita. Todel mano nuomone reikia su savo antraja puse buti visada atviram, kalbetis apie viska ir atsikratyti bereikalingu iliuziju.

Sausa teorija… nuo knygu nurashyta… juk ne pirma diena skaitai Seimos foruma ar daug tokiu istoriju buvo?

Niekur nera receptu, Nnokiuke, o ypac santykiuose, meileje. Kiekvienas zmogus turi savus “receptus” ir gyvenimas juos koreguoja savaip.
Gal tu nuobodokai gyveni, kad dairaisi i kitu gyvenimus? Nekaltas Bet tik savo mintis bereikalinga nasta apkrauni… Vertinimai gali buti klaidingi.
Jei tavo aprasyta drauge gyvena su tuo zmogum - tai tik ju reikalas kaip. Ir jei nesiskiria - matyt abiems tas scenarijus tinka.
Geriau po lauka pavaikscioti, Nnokiuke.Taip Miske daugiau tiesos rasi, nei svetimu gyvenimu stebejimuose ir abstrakciu receptu paieskose. Gėlė

Gerai Taip

Seiminines laimes receptas tai kaip ir kokio pyrago receptas. Zinai ko reikia, viskas tiksliau norodyta ir liktais aisku. Bet viena karta pyragas pridega, kita karta neskanus gaunas, ir tik gerai ismokus galima iskepti tikrai skanu pyraga. Bet tam reikia patirties ir geru produktu.

bla bla bla… zodziai ir prigimtis - megsta nesutapti!

Cha cha

Patinka man tas bla bla bla… Cha cha

mane nervina vyrai kurie sau ant galvos moteriskes uzsileidzia tyli tyli, o po 30 metu pareiks, kad mat jam visa gyvenima ede. pats kaltas. -koks cia seimynines meiles receptas, jei vienas ingridientas. ir cia tik sekem pades,

va, butent, ner ko tyleti Mirkt man pasake viena karta (na, kai jau tikrai uzknisau, net ir pati pajauciau tai Drovus), kad "grauziu" … na, tai ir stengiuosi to nedaryti (ne visada gaunasi Drovus)… is kur man zinoti, jei niekas nieko nesako Cha cha as gi ne aiskiarege… kaip ir vyrai - jie irgi neskaito minciu… tad gyvenkime draugiskai ir kalbekimes Mirkt

0-----------------
tai ka gerai parase gi zmogusGeraiTūsasAlus

va butent. Sumauta realybe k i t o k i a… Dekui Vejunei uz mintis, kuriu reikejo manosioms suvokt…