Šeimos židinyje konkursas \"Žiemos kokteiliai\". Nugalėtojo laukia prizas

Šeimos židinyje konkursas "Žiemos kokteiliai". Nugalėtojo laukia prizas Girtas

neisdege foxeCha chaLiežuvis as dar uzbegau trumpam, bet…(Angelas)salia patricijos…

FlirtasLabasLūpos

Tai eisim siandien sokti, ar ne? Kvieciu fa ba.

(Angelas)(Angelas)(Angelas)

Netiketai i vakareli rimta papuoliauGeraiGeraiGerai

TaurėTaurėTaurėTaurėTaurė
TaurėTaurėTaurėTaurėTaurė
TūsasTūsasTūsasTūsasTūsas

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Balius vyksta

sveikinu monserat su pirmuoju tukstanciuGėlėApkabinimasTaurė

ape vienuolyna nezinojauNe, bet tikiuosi, kad teks kada ten pabutiMirkt…dabar jau noriu ir i IspanijaJuokiasi
TaurėTaurėTaurėTaurėTaurė
einu ruosti angluNustebęsLabas
Flirtas

Nors jus ir tylit o as kalbu su savimi ir tai jau galima butu pavadinti kazkokia stadijaTaurėSavo TUKSTANTI noriu atsvesti cia,prie zidinioTaurėTūsas

Pasivadinau taip ne del shampano.Monserrat yra fantastishkas vienuolynas Ispanijoje.Jis randasi aukstai kalnuose ir ten labai stipri energetine vieta.GeraiJeigu kadanors teks buti Ispanijoje butinai ten apsilankykite.ŠypsenaTaurė

"Monserat"-tai shampanizuotas vynas,labai skanus.Dabar jau gamina ir "Monserat"brendi ir saldainius.Kita karta vaisinsiu saldainiaisMirktO zidinis istiesu nuostabu,jeigu jis dar yra tavo name.Mano namai yra darbas ir dabar darbe as turiu zidini,todel labai dziaugiuosiTaurė

kiek zinau monserat ir yra sampanasNekaltas
Flirtas

GeraiTaip taipGeraiir man teko pasimegauti monserat(aciu monserat Tau dar karta) siustu sampanu i viena susitikima-karnavala. Bet ten buvo ne vynas…Nežinau, o gal taip tas sampanas vadinosi Nežinau. Visai pasimeciau.

monserat ne tik gerusi ji, bet ir vietoj saves i meet’us ji siuntinejaMirkt…gerai ten sugalvojoGėlė
Flirtas

Kaip gera monseratGėlė…prie ugnelės, tokioje svarioje ir jaukioje aplinkoje…ir as su tavim paimsiu Taurė. Gal kartais tu gerusi "Monserat" vyno. Gal jis tavo megiamiausias? Man pats skaniausias yra "Melrote".

monseratTaurėApakęsTaurė…sampano, tai sampanoNekaltas…as siandien mielaiMirkt
ar siuntei nuotrauka i vinjete?Nekaltas
Flirtas

Fa ba,o man siandien tinka shampanas.Kokia miela jusu kompanija
TaurėŠypsena

Kaip grazu Flirtas, HarmonyGėlėLaimingas

Astri28, ka rukai, kad visai Nekvepia… MirktCha cha

AciuTaip, fa_ba…Taurė…labai tinka raudonas vyniukas Gerai