Secure Digital - negerumai su atminties kortele.

Secure Digital - negerumai su atminties kortele.

Naudojau 256Mb "ScanDisk" Secure Digital atminties kortele foto aparatui. Nuotraukas keldavau i kompa su USB korteles skaitytuvu (card reader). O isejo taip kad "pakibo" kompas ir teko istraukt kortele, nes niekaip neissijunge kompas. Na bet po restart, PC korteles jau nebeatpazino. Ikisau i fotika raso, kad reikia formatuot - paspaudziu formatuot, bet niekas nevyksta.
Tai dabar toks klausimas kyla, ka cia reiskia (kapines ar dar nevisai)? Ir kaip ir kur butu galima sita reikala sutvarkyt?
Fotikas ne prie ko, bet jai ka KODAK DX4530

Gali korta ismesti ir pirkti nauja.Po tokiu bajeriu SD megsta luzti.Medicina cia bejege.

Na tai kad gaila mest Žliumbia dachernia kainavo

tai nesk i garantini Šypsena

o shiaip scandisk garseja savo priciudais Šypsena

Shiaip cia man naujiena… kad mires kompas atminties kortele supurdalino. Visada jas ishtraukineju nedarydamas "safe remove" ir kolkas nieko…
gal kas gali pakomentuoti kas ir kodel atsitinka ishtraukus kortele ish ijungto kompo/skaitytuvo ?

Siaip tokiu atveju luzta bet kokios SD kortos.O sandisk ar lexar kortos pasizymi tuo kad jos reciau negu kitos luzta be niekur nieko.
Beje naudojantis SD nerekomenduojama su skaitytuvu irasineti ar istrinti informacija.
Taip pat tuo metu kai keiciamasi informacija(cia tinka ir fotoaparatui ir skaitytuvui)grieztai draudziama kortele isimti ar nutraukti rysi su kompiuteriu.
Siuo atveju buvo nutrukes rysys su kompu,tad naturalu kad korta luzo.Tas pat gali nutikti nukraunant informacija is fotoaparato kurio baterijos leisgyves.
Siaip neteko girdeti kad po tokiu bajeriu kortos butu atgaivinamos.Jei kam pavyks nepasididziuokit ir praneskitKietasAlus

Man labiausiai siame korteles formate patinka zodis Secure. neteko matyti tokiu bajeriu, pvz, pas CF…

o koretele gali fotika sugadinti? :confused: pvz nepilnai ikista, neveikianti, ar dar kokia nors? :confused:
Nes man viena koretele 2 fotikus sugadino… aisku gal cia sutapimas, bet rizikuot 3cia karta nenoriu… tai ir sedziu su 16mb…

na man yra irgi sd uzluzus, bet format padariau ir viskas. o, kad kortos fotika sugadintu, tai neteko girdeti, gal ir imanoma…Nekaltas

as buvau pora kart per anksti atjunges laida nuo fotoaparato kraunant nuotraukas i SD kortele is kompo - ta prasme po pataisymo fotkes kai noriu pakrauti atgal i kortele kad nunest kur reikia… tai net suzviegia kompas - unformated ismeta tada fotike, bet suformatavus fotoaparate viskas atsistate normaliai.

Stengiuosi taip nebedaryti daugiau aisku, bet kai kopijuoji i SD atgal tai kokia 10sek dar lempute mirksi ant fotiko nors kompe rodo kad jau nusikopijavo - tai ir buna Baisu

Garantinio nera Liūdnas
Na bandziau tokia recovery programele, tai ji surado ta mano kortele, bet visvien nieko nesutvarke. Reiks dar kazka bandyt - gal atkociuosiu.

Na man yra pora kartu akumuliatoriai nusede keliant fotkes i kompa bet absoliuciai jokiu sutrikimu nebuvo…