SDR Ramai ir abit NF7

SDR Ramai ir abit NF7

parasyta kad tos plokstes palaiko DDR ramus o apie SDR nieko neuzsiminta. ar ji palaikys mano 384 SDR ramus ?

Ne

oho tada nekas… o kokiu norm. mamkiu YRA iki 200lt kurios palaikytu socketA amd palomino 2000+ cpu (133 mhz) ir SDRRAM ?

kam tau sdram??? gi jie velniskai LETI!!! jau su sdram tai proco daugiau nei 1 ghz nereikia Cha cha parduok tuos sdramus kamnors ir nusipirk ddr Cha cha

juolab kainos 256DDR - ~75,512MB - ~140… DDR teoriskai ar ne dvigubai greitesnis uz SDRAM - Double Data Rate .

uz kiek mazdaug galima parduoti 384sdr? ir (ar) 384sdr apytiksliai bus tas pats kaip 256ddr? Šypsena

beje ar uztex mano 250w maitblokio tam abitui?

na kas nors Šypsena

384mb dydzhio moduliu nera. O parduot uzh kiek - nezhinia… 250w maiteko jau sunkokai, tachiau jei jis nera labai prastas tai gal kaip nors ir pavyks ishgaut stabilu darba, jei nepakabinsi keletos hdd, galingesnes VGA ir pan Šypsena

ramuose nevien talpa svarbi Cha cha ddr tai bus daugiau nei dvigubai greitesni nes pas tau speju dabar kokia 133 mhz o ten bus 400 jei nustatytsi. o seip 384 sdram parduot galima uz 120 lt jei kas pirks

hmmm odel CPU pas mane lyg amd 2000+ palomino ir fsb buvo 133mhz o ant sito Abit NF7 yra pamineta tik 200/266/333/ fsb kaip del to?

Teoriskai DDR zymiai greitesni, bet praktikoje tas skirtumas beveik nejuntamas Šypsena

Jei gyventum Klaipedoj, RAMus gal ir paimciau.

hmmm ,o del CPU pas mane lyg amd 2000+ palomino ir fsb buvo 133mhz o ant sito Abit NF7 yra pamineta tik 200/266/333/ fsb kaip del to? Nežinau

AMD CPU konkreciu atveju veikia 133x2=266Mhz x daugiklis.

Reikia testu pasieskot, a tai naxrena visas pasaulis ant DDR’u perejo… Šypsena

weegiz tai taip iseina kad su cpu viskas normaliai bus? nes nelabai supratau ka tas tavo parasymas reiskia Šypsena

Perejo todel kad DDR greitesni, bet ne tiek daug kaip atrodo is pirmo zvilgsnio. Didele itaka daro cipsetas ir kiti komponentai. Paimk koki KT133A vs KT266. Skirtumo praktiskai jokio, nors viena sistema su SDR, kita su DDR(teoriskai turetu but dvigubai greitesni). Paskui atsirandant KT333, KT400, KT600, NF2 skirtumas didejo. Pvz palyginimui pora testuku 133 vs 266: realworldtech.com/includes/images/articles/kt7aka266q3a116n .gifrealworldtech.com/includes/images/articles/kt7aka266mdk2.gi f

CPU eis be problemu, dar ir paturbinsi siek tiek.