saviem "pigiau"

saviem “pigiau”

auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/lamborghini-diab lo/id-892320suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=en&id=129849535&pa geNumber=1&tabNumber=2

lietuviski bizniai Apkabinimas

reikia paskambinti paklausti ar iki Tevynes statoilo prilektu Apkabinimas

Girtas Ufff

nutekejimo vamzdziai… open exhoust pipes - pazodinis vertimas. google translator? zinovo skelbimas?

Bet masinyte tai sakykit ka norit… WOW! Ir asmeniskai lyginant su analogu F50, mano nuomone nera net ko lygint Šypsena

boost. parasei tai kazi ka. kaip suprasti tai ka parasei? asmeniskai lyginant su analogu F50, nera net ko lygint. tai cia F50 geriau ar lambo?

Bet eksploatavimo išlaidos tai nu nachu*. Baisus Per 2 metus 29Ke. Apakęs Pvz. mano meilei Testarossai kas 15k km reikia keisti padangas, stabdžius ir sankabą. Sankaba JAV ~7k $ Nors realiai gal tiek ir susidaro. NekaltasBoost, Su F50 gal ir ne, bet su F40 tai rūko Lambo.

eGZpertai ner ka lygint sako Juokiasi

youtube.com/watch?v=zOd12SU2PRQ&feature=related

Apex, kad tik prisi*ist prie zodziu ane? Šypsena Puikiai supratai, ka noriu pasakyt. Ar cia reikia, asmeniskai del Taves, ypatingai, taisyklingai rasyti ir kalbeti? Sekanti post’a kuri parase, kolega, Edas, jis kazkodel tai suprato apie ka as Šypsena

EdaS> nh tas padangas keist kas 15k km? boost> 98 metais F50?

cia gal doktors skelbimas ? jis megsta nupirkt ir parduot Cha cha

Qrmis, Jeigu važinėji kaip su Ferrari tai reikia. Taip

A jus cia visi paranojikai, ir ieskot prie ko prisikabint ? Cha cha Ar tik siaip “is po vakar” ? Šypsena 97 metais F50, as cia palyginu si Diablo ir tarkim 97 F50. Ar galiu, ar leidziate ponas, qrmi?

ilgai atrasineja i postus visi Cha cha matyt google atsakymu neranda Cha cha

bust, a kiek gyvai esi mates tu f50 ar diablu? Nekaltas

kiek auto pargabenimas bekainuoja is vokieciu?

Tikra F50 su mates, karta. Vaziuojant is Bochumo ir Dortmunda, pasijauciau kaip ziuredamas filma … Šypsena Diablo, gyvai neesu mates… Teko apziurinet neblogai padaryta repcila, tiesa su Pontiac 2.5 V6 varikliu Šypsena ubagss, o ar negalima lyginti ju is nuotrauku? Beje kalbejau apie isvaizda Šypsena Diablo, man labiau issaukianti ir t.t. Tingiu is tiesu kalbet, bereiksme tema Šypsena Priekabus lb ponaiciai Šypsena